Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezzel el kéne mennem orvoshoz?

Ezzel el kéne mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem is tudom mióta de egy ideje feltűnt és elkezdett zavarni, hogy nagyon sűrűn van egyensúly vesztésem. Általában zuhanyzás után történik mikor épp a szobámban öltözködöm és törülközök akkor meginog a lábam, és oldalra dőlök és alig tudok megkapszkodni. Van hogy ha vissza egyensúlyozom magam akkor a másik oldalra dőlök. Nem szédülök vagy ilyesmi csak mintha összecsuklana alattam a testem. Másik problémám, hogy mióta van ez az egyensúly dolog azóta a kezemmel is érzek furcsaságokat mint nem tudok sok mindent megtartani, kiesik belőle, nem tudok fogni, mikor meg akarom törölni a kezemet akkor a törlőrongyot hülyén fogom és mintha alig van erő benne, össze vissza tartja. (nehéz elmagyarázni de észrevehető). Nem mindig vannak ezek jelen de sokszor vannak. Néha úgy érzem magam mint ha kezdenék idősödni túl hamar. pl.Kezemmel is akarnék valamihez nyúlni és alig tudom megfogni, van hogy odébb sodrom, nem akarja megfogni a kezem... urégen ilyesmik nem voltak velem...Huszonéves nő vagyok. Semmi egyéb betegségem nincs egyébként. Ez lehet valami betegség amúgy? Nem tudom ehhez tartozik e de néha félre nyelek, pedig figyelek ennek ellenére sokszor van hogy félrenyelek. Korábban ez se volt jelen. Milyen orvoshoz kéne mennem? Háziorvos mennyire ismert ebben? Vagy máshova menjek? Volt aki hasonlókat tapasztalt? Mit diagnosztizáltak nála?

2022. jún. 27. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Te írtad ki tegnap is?
2022. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés mindig a háziorvos!!!

Ő fogja megírni a beutalót, hogy hová kell továbbmenned.

2022. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, szerintem neurológushoz fog küldeni első sorban.
2022. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szélütésnek hangzik. Mozgás koordináció sérülés. Vagy csak hipohonder vagy és bénázol. Én is szoktam meginogni, van hogy guggolásnál hátraesek. Anyósom mindent leejt, pedig szintén semmi baja csak nem figyel, szórakozott. Ezek nem szervi problémák csak bénaság.
2022. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy csak hipohonder vagy és bénázol.

Nem vagyok az de elég durvák a tünetek amúgy, így leírva nem annyira. Nem tipikus bénzások.

2022. jún. 27. 13:32
 6/9 A kérdező kommentje:
4.Amúgy egyiket se mondanám hogy az lenne, találgatni meg én is tudnék...lehet akár ataxia is meg korábban nem voltak ilyenek nekem, ezeket egy ideje tapasztalom mindet. Nem bénaságnak mondanám,
2022. jún. 27. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jótanácsként mondom, hogy ne olvasgass mindenféle orvosi irodalmat, mert be fogsz dilizni.... Egyenes út a hipochondriához! Ne pont a legsúlyosabb betegségeket mazsolázd ki az adott tünetek alapján!


Menj a háziorvosodhoz, még ma!

2022. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.hát igen ebben van valami. Orvos lesz belőle mert ezek tuti nem bénaságok hanem itt valami nincs rendben de persze nem a legrosszabra kell gondolni.
2022. jún. 27. 13:45
 9/9 Manócska1 ***** válasza:
kedves kérdező,tudtál menni orvoshoz? ez nem játék,könnyen mondják hogy bénázás stb. kérlek írj,mi a helyzet. jobbulást.
2022. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!