Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Spirunilla, chlorella algaval...

Spirunilla, chlorella algaval tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most mindenhol ezt hallani. Suoerfood, mar az aztekok is, urhajosok is..... Nem akarok hitetlenkedni, de mar annyi csodaszer volt. Viszont boldogan hiszek valos tapasztalatnak. Velemenyek?

2022. júl. 2. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Most? Sok sok éve szedtem, az a cég azóta teljesen mással foglalkozik... ha ez neked jelent valamit.
2022. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haaaat azt hiszem jelent. A tapasztalatod erdekelne. Valoban segitett? Hiszek a termeszet erejeben. Sajat magam tapasztaltam, hogy vagott sebet, hogy gyogyitottak meg oslakosok nyallal!!!!! Osszeragott valamikkel szinte hegmentesen. Ha nem latom, nem hiszem el. Viszont mar kezd elegem lenni a gojli , mate, mit tudom en ugyeletes csodaszerekbol. Szoval: volt pozitiv tapasztalatod?
2022. júl. 2. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Az algáknak semmi hatását nem éreztem. Olyan ez, mint a himalája só, több elem van benne, mint a periódusos rendszerben... Ki nem hiszi, járjon utána!
2022. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat ez az! A tibeti gyogyaszat stb..... Tobbszor jartam ott az egeszsegugyi allapotok botranyosak. Szurkehalyogtol vakulnak meg emberek. Itthon meg eladjak a tibeti csodaszereket! Koszonom hogy irtal, akkor algara nem koltok most tizezreket.
2022. júl. 2. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Messziről jött ember azt mond amit akar...


Tipikusan érvényes ez az ilyen reklámszöveggel kínált "csodaszerekre"....

2022. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom...... csak ugye olyan jo lenne ha mukodne. A fegyveruzlet utan a vitamin es etrendkiegeszito / mar a neve is botrany/ a legnagyobb uzlet. Mindenki aldozatul esik. Gatlastalanok a cegek. Most nem sorolom fel, nem is tudnam a csodaszereket.
2022. júl. 2. 13:26
 7/10 xp ali ***** válasza:
Akkor lenne igazi superfood, ha végre nagyban termesztenék ezeket az algákat. De akkor sem azért, mert annyira csodálatos hatással van az emberre, hanem mert kis ökológiai lábnyommal lehetne elég sok fehérjét tartalmazó ételt termeszteni. Itt egy viszonylag objektív videó az eü dolgokról: https://www.youtube.com/watch?v=tRRoYeKztbY
2022. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Koszonom! Megnezem a videot! Altalaban azt talalom erdekesnek, hogy mindig valami tavoli egzotikus helyrol erkeznek a csodaszerek, ahol a lakodsag mar evezredek ota fogyasztja...... nem irom le, felesleges. Az atlageletkoruk altalaban 50 ev, s iszonyu az altalanos egeszsegi allapotuk.
2022. júl. 16. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a spirulinát óvatosan annak aki pajzsmirigyes
2022. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én más szempontból próbáltam megközelíteni, refluxra kerestem alternatív jobbulást. lehet csak beképzeltem, de a spirulina egy darabig mintha tényleg jótékony lett volna. aztán láttam egy vidit egy orvostól nem találom már, valamit a b12 körül borít fel. nem kókler volt, hivatalos forrásokat is linkelt stb. aztán a chlorelláról is futottam bele rémes tapasztalatokba, hogy minden fémet kivitt a szervezetéből valakinek és erről miért nem beszélnek stb. mit hihet az ember? érdemes kidobálni superfoodokra a pénzét aminek a nagy része inkább tápanyag mint hatóanyag? csodaszernek biztos hogy nem nevezhetőek, de a túltolt hipe-olás köröttük az biztos. hasznosak is lehetnek, de lehet hogy sokkal olcsóbban hozzájuthatnánk ezekhez máshonnan
dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!