Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sürgős! Ismertek olyan termész...

Sürgős! Ismertek olyan természetgyógyászt, aki mindent meg tud gyógyítani?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta vannak mindennapjaimat nagyon befolyásoló egészségügyi problémáim, ahelyett hogy elmúlnának egyre több lett és egyre jobban erősödtek az előzők, már annyira, hogy szeptemberben, mivel be akarom fejezni a középiskolát magántanuló lettem, és azóta csak rosszabbak lettek. Az utóbbi 1-1,5 évben mást nem csinálok, csak többnyire havonta-kéthetente orvosokhoz járok. A lógusra végződő fehérköpenyes és szemüveges csalók mind azt mondták, hogy nincs semmi problémám, miután 1-2 hónapot várakoztam rájuk és megcsináltunk minden lehetséges vizsgálatot + elvittek marha sok pénzt, a természetgyógyászok/magukat természetgyógyásznak mondó csalók meg mind mást mondtak, akár hányhoz mentem, avagy azt mondták, hogy ne foglalkozzak a problémával, mert akkor elmúlik (marha okos, de ráadásul ezt nem csak egy ember mondta), de ha felírtak valami ,,csodaszert", ami eddig ,,mindenkinek segített és 100%-hogy rendbe hoz" beszedtem úgy, ahogy azt kellett, de ahogy már írtam azok sem segítettek, sőt még rosszabb állapotban lettem (lehet, hogy nem azoktól), kínai orvosnál is már voltam, az meg szerintem félreértelmezte, mert az meg mégjobban beindítottam a problémát működését (szerencsére csap pár napig), meg voltam plazma gépes terápián is, kiégettünk vele minden vírust, kórokozót, de ahogy már írtam, attól sem változtam semmit.

Nekem olyan valaki kell, aki meg tud gyógyítani, ha már valaki járt ilyen helyzetben, azt kérem, küldje el azt, aki segített neki, nagyon hálás leszek neki. A sajnálós kommentek kérem, hogy kerüljenek el, csak olyanokat kérek, aki megérti a helyzetemet és aki tud segítséget mondani. Amúgy férfi vagyok, ha ez közre játszik.

Köszönöm, hogy végig olvastad! Áldás veled, további jó erőt, egészséget!



2022. júl. 2. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát, itt nem a lógusokkal lesz a gond...
2022. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Férfi?

Max fiú, ha még az érettségiig sem jutottál el, lehetsz vagy 17-18.

2022. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Csak olyanhoz menj, akit a neve alapján ebben az adatbázisban megtalálsz: [link]

Ebben benne vannak a működési engedéllyel rendelkező természetgyógyászok, a klinikai szakpszichológusok és az orvosok is. Aki nincs benne, az kuruzsló.

2022. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ilyen fiatalon milyen tüneteid vannak? Olyan nem létezik aki mindent meg tud gyógyítani, max. iránymutatást ad, de azért sok múlik rajtad is, életmód, gondolkodás, mozgás, légzés, táplálkozás, stb.
2022. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Konkrét neveket, elérhetőségeket kértem, nagyon sajnálom azokat, akik ezt nem tudták megérteni (1. 2. 4.). Nem kívánom, hogy legyenek, de képzeljétek el, hogy ha nektek lenne ilyen problémátok, hogy tetszene, ha ilyen válasz jönne rá?
2022. júl. 2. 22:10
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Azt se tudjuk, mi a bajod...
2022. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy tudtok -e olyan orvost, akitől hallottatok, hogy nagyon sok embernek segített, főleg olyanoknak, akiknek előtte sok orvos nem nagyon, vagy esetleg nektek?
2022. júl. 2. 22:20
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudjuk, hogy hol lakik, így aztán ajánlhatom én a bükki füvesembert, ha nem tud odamenni.
2022. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Én tudtam volna segíteni, ajánlással, elég hosszú a betegségutam, találkoztam több tucat “gyógyítóval”, de így már nem szeretnék …veled nagy bajok vannak! Nem csoda, hogy beteg vagy, vagy annak érzed magad. Alázat, önismeret, utána jöhet a gyógyulás!
2022. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó volna tudni, hogy pontosan milyen problémáról van szó. Egy “lógus” azért a tudásért legalább 11 évet tanult érettségi után, ezzel szemben te egy olyan szakembert keresel, aki az 1 éves okj-s képzés talaján elsajátította az összes létező orvosi szakterületet. Beláthatod, hogy ez nonszensz, pontosabban lesz olyan, aki ezzel hirdeti magát, nagyon fog majd örülni a pénzednek, amit majd kicsal belőled. Szóval valami konkrétum, hogy segíteni tudjunk.
2022. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!