Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha beveszek még 10 gramm...

Ha beveszek még 10 gramm C-vitamint, akkor holnapra teljesen jól leszek?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon fájt a torkom, és úgy éreztem magam, mint akin menten kitör a nátha. Ezért a szokásos napi C-Vitamin adag háromszorosát ittam meg eddig (15 grammot), de még mindig nem vagyok egészen jól. Ugyan a náthás érzet teljesen elmúlt, az energiám is visszatért, de a torkom még mindig közepesen fáj.

Fontos a holnapi nap, csúcsformában kell legyek.



2022. júl. 17. 17:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretnél drágább vizeletet akkor igen
2022. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A C vitamin nem náthagyógyszer. És ha mondjuk, covidos vagy (vagy bármi más bajod van), és holnap a többiekre ráragasztod, pláne ha randiról van szó, akkor nekik se lesz az.
2022. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Inkább kezd el kezelni a torkodat, a vitamin nem gyógyít, már így is bevettél többet mint szükséges, úgyis kipisiled.
2022. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%
Napi 25 gramm C-vitamin? 😳😳😳😳 100 mg elég lenne.. Olyan hasmenésed lesz, hogy azért nem fogsz holnap csúcsformában lenni..
2022. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
XD Őszintén te mit gondolsz, hogy a C vitamint az élet eszenciája, ami képes varázütésre meggyógyítani mindent? C vitamin csak egy sima antioxidáns amit a szervezetünk használ. De nem csodaszer, nem fogja meggyógyítani a náthádat varázsütésre max erősíti az immunrendszered.
2022. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
A C vitamin egyik bomlási mellékterméke a koffeinhez hasonlatos (alvás miatt problémás). Este nem ajánlatos C vitamint bevenni egyrészt, másrészt ilyen hatalmas adagokban szedni már rendkívül nagy túladagolás.
2022. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

TÉVHIT, amiket írtok! A betegség-ipar (gyógyszer-és vakcinagyártók) szándékosan terjeszti a hazugságokat a vitaminokról.

Pedig nagyon sok vitaminra, elsősorban C-vitaminra van szüksége az emberi szervezetnek ahhoz, hogy egészséges tudjon maradni. Minden egyes sejtünknek szüksége van az anyagcserefolyamataihoz C-vitaminra. Minden egyes sejtünknek! Életfontos alapanyag a C-vitamin, a hiányába számos ember belehalt.

Szent-Györgyi Albert professzor ajánlása alapján "betegség" esetén a napi adag min. háromszorosát kell ahhoz bevenni, hogy gyorsan számottevő javulás álljon be. Igenis csodaszer a C-vitamin, megfelelő mennyiség (ami sokszorosa a hivatalosan ajánlottnak) gyorsan és hatékonyan gyógyít. Rajtam már biztosan nem jön ki most a nátha, kitisztított a sok vitamin.

De hogy a torokfájás is elmúljon csak beveszem még azt a 10 grammot...

2022. júl. 17. 17:54
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

Az esti elalvással kapcsolatosan is igaz amit írtam.

A vesekő-képződést se viccből írták nagy adagok esetén, gondolom.

2022. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%
A troll vigyorogva összedörzsöli tenyerét és elégedetten hátradől a széken.
2022. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
29%

Én is szoktam napi 4-5 gramm C-vitamint szedni, (orvosi javaslatra), ha felfázásom vanvagy érzem, hogy lesz, max 1 hétig, mivel a vizelettel űrül a felesleg.


Napi szinten ennyit szedni a veséd kinyírása

2022. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!