Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrén piercing tényleg hatásos ?

Migrén piercing tényleg hatásos ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régóta gondolkodom már a migrén piercingen.

Facebookon találtam egy csoportot ahol Natália szúrja a piercinget,nemtudom úgy ismeri e valaki.

Na de a lényeg,hogy olvastam olyat is hogy pont az ellenkezőjét váltja ki a piercing hogy csak ront a helyzeten.

Én aurás migrén ellen szeretném,gyerek korom óta van aurás migrénem (látás kiesés,zsibbadás,zavartsag )

Van valakinek tapasztalata?

Köszönöm szépen a segítséget.



2022. aug. 8. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de nem használt semmit. Igaz, nem is azért csináltattam, és daith piercing a rendes neve. Ha csodamód hatásos lenne, minden migrénnel küzdő kettőt csináltatna.

Sajnos a migrén ellen nincs semmilyen ellenszer és gyógymód. Valamennyire lehet kezelni, de nem túl nagyon. Sajnos ez a szomorú igazság =(

2022. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Natália amit csinál egész egyszerűen átverés.

Jó marketing, kedves üzenetek, szép ékszerek.

Piercernél kérj daith piercinget, és szerintem max 8000 Ft-ból megúszod (az én piercerem ennyiért szúrja). Ráadásul a másikat, shenment ferdén szúrta be nekem..

Valóságban az egész (kitelepülésen laza 1.5 órás csúszásban voltak, egy pc miatt amit ki sem mér, csak bök,mert neki Isten vezeti a kezét, nézd meg, ezt ő mondja a liveokban:D)

Ha a placebo hited erős akkor segíthet.:)

2022. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A migrén piercinget valójában a piercerek régóta szúrják, de a profik daith piercingnek hívják.


A migrén piercingnek migrén vagy stressz csökkentő hatást szoktak tulajdonítani. A hatásuk a “csoda piercingesek” szerint az akupunktúrán alapszik.


A migrén piercing szúrása az egyik legnehezebb feladat egy piercer számára. A tökéletes szúráshoz rengeteg gyakorlás szükséges és a megfelelő technika.


A migrén piercinget nem lehet bemérni, a bemérő eszköz egy bárki által beszerezhető, kínai, csipogó műanyag vacak.


A piercingek nem kerülhetnek bárhová, mivel rengeteg ér fut az emberi testben, és megfelelő mennyiségű szövetnek kell tartania a piercinget. A profi piercerek az egyéni anatómiát figyelembe véve helyezik a testékszert a megfelelő helyre.


Mi is az az akupunktúra? Miért nincs semmi köze hozzá a migrén piercingnek?

Az akupunktúra a megfelelő pontok tűvel való stimulálását jelenti. A pontok tűvel való stimulálása nem azt jelenti, hogy átdöfik tűvel és utána bele helyeznek egy ékszert is, ugyanis ez, az akupunktúra szerint kifejezetten káros és egy ilyen behatástól ezek a pontok elvesztik a hatásosságukat. Nem véletlen, hogy az akupunktőrök által használt “tartós tűt” is kiveszik maximum egy héten belül.



Nincs semmilyen akupunktúrás pont azon a helyen, ahová a migrén piercing kerül.

Az akupunktúra egy orvosilag semmilyen módon nem bizonyított módszer. A hatásossága a placebo elven működik.



Mi a különbség a migrén és daith piercing között?

Semmi különbség nincs a két piercing között. A “migrén piercing” elnevezést azért találták ki, hogy a gyanútlan vendéget lehúzzák egy kis extra pénzzel. Teljesen mindegy, hogy ki csinálja a piercinged, ha erősen hiszel benne, akkor hatásos lehet, de ha profi piercerhez mész, akkor elkerülheted a sürgősségit vagy a hónapokig tartó szenvedést.


Vigyázz a csalókkal, rengetegen élnek abból, hogy migrén/daith és egyéb csoda piercingekkel lehúzzák a gyanútlan vendégeket!

2022. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!