Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziologia egy alkalommal?

Kineziologia egy alkalommal?

Figyelt kérdés
Hetfon megyek kineziologushoz lelki/mentalis problema(k) miatt es azt szeretnem kerdezni hogy 1 alkalom hatasos e vagy pedig ez olyan mint a pszichologus/pszichiater hogy tobbszori alkalom hozza meg az eredmenyt? Kulfoldon dolgozok/elek es csak szabadsagon vagyok jelenleg, 15-en megyek vissza es ezert kerdezem hogy van e igy ertelme elmenni ugy hogy csak egyszeri alkalommal. Vagy csodat ne varjak?

2022. szept. 3. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodát ne várj!
2022. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megjegyzes hogy jartam evekkel ezelott pszichologusnal/pszichiaternel es egyik sem segitett. Pszichologus normalis volt de nem lattam ertelmet, pszichiater meg elso alkalomnal azonnal felirt antidepresszanst... :D Amit kb 1 evig szedtem
2022. szept. 3. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És segített?
2022. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az antidepresszánsra gondoltam.
2022. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gogyszer? Antidepresszansrol beszelunk. :D nem segitett. Csak letompitotta az agyamat es kesz. Sokszor olyam voltam mint egy zombi mentalisan (barataim is alatamasztottak ezt.)
2022. szept. 3. 17:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Antidepresszans nem hiszem hogy tudna barkinek is segiteni. Csak a gyogyszeripart szolgalja.
2022. szept. 3. 17:19
 7/9 Lelkiedző válasza:
83%

Kineziológus vagyok. Egy alkalom is tud segíteni, de ez is egy folyamat, nagy valószínűséggel több alkalomra lesz szükség. Vannak és voltak már nálam is, akiknél elég volt egy alkalom, de ez igazán ritka.

Arra jó, hogy eldöntsd, hogy szimpatikus-e a módszer és az, aki végzi. Ez is fontos.

Minden alkalommal egy hagymahéj réteget veszünk le és így haladunk egyre mélyebbre.

Ma már többféle módszer van. Mindenki más, nem mindenkinek ugyanaz lesz a legmegfelelőbb.

Én nyilván nagyon szeretem ezt a módszert és nekem is sokat segített, különben nem ezzel foglalkoznék :)

2022. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszt!


Johetnek meg :)

2022. szept. 5. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

10-15 kineziológust (magyart és külföldit) személyesen és/vagy írásban megkérdeztem, hogy vállalja-e a születésem időpontjának meghatározását. nagyjából mind más választ adott, a feladatot SENKI nem vállalta. meggyőződésem, hogy amennyiben a módszer működne, egy gyakorlott kineziológusnak ez a feladat kb. 2 perc lenne.


remélem, segítettem

2023. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!