Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A héten megyek kineziológushoz...

A héten megyek kineziológushoz, hátha segít ki lábalni a pánikbetegségből. Kinek mi a tapasztalata e téren? Mennyire válik be?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Sok sikert. Humbug kuruzslas az egesz, felesleges penzkidobas.
2021. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy 1# is írta, felesleges pénzkidobás. Vicc kategória, hogy egy pár napos képzéssel és x összeg befizetésével, ezek már szakembernek képzelik magukat... Ha tényleg meg akarsz gyógyulni, akkor fordulj pszichiáterhez és klinikai szakpszichológushoz. Nekik minimum 10 év folyamatos tanulás van a hátuk mögött és nem egy pár napos képzés.
2021. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írjátok vagy csak elkönyvelitek így?
2021. szept. 14. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Mind a kettő... Mindenki mondta, hogy baromság, de egyszer megpróbálkoztam egy kineziológussal. Hát, röviden: hiba volt. Csak egy kuruzsló, aki pénzt akar. Most klinikai szakpszichológushoz járok és rengeteget fejlődtem.

Azért gondolj bele. A kineziológus "képzés" pár napos, amit minden hülye meg tud csinálni. A klinikai szakpszichológus kb. 10 évig tanul és folyamatosan képzi magát különböző kórházak osztályain. Szerinted kettejük közül mégis ki a szakember? (2#)

2021. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Én is pánikbetegséggel jártam kineziológushoz, de sajnos semmi sem változott.
2021. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
Nekem volt egy ismerősöm aki azt mondta jót tett neki.
2021. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En kb 4 eve voltam kinezilogusnal, nekem nagyon sokat segitett, igaz nekem csak 1 pánikrohamom volt, és én utána rá 1 hétre már mentem is a kineziológushoz.
2022. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10-15 kineziológust (magyart és külföldit) személyesen és/vagy írásban megkérdeztem, hogy vállalja-e a születésem időpontjának meghatározását. nagyjából mind más választ adott, a feladatot SENKI nem vállalta. meggyőződésem, hogy amennyiben a módszer működne, egy gyakorlott kineziológusnak ez a feladat kb. 2 perc lenne.


remélem, segítettem

2023. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!