Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van véleményetek a doterra...

Zsoka60 kérdése:

Van véleményetek a doterra cseppek rossz mellékhatásairól , ha belsőleg szeded? A neten csak pozitívak vannak, akik árulják, esküsznek hogy csodacsepp, és mindenre jó. Ami érdekelne, az a Tömjén,és a Copaiba?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ami mindenre jó...az azért elgondolkodtató. Jó kis MLM üzlet.
2022. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha problémára szednéd, vagy csak megelőzés képpen, a helyedben inkább másik megoldást keresnék.

Mindenre van, és volt is még az ilyen mlm társadalmak előtt, azokat meg talán nem a pénz miatt dícsérték fényesre a neten.


(A forever sokkal jobb, keress privátban,elmondok mindent :)

-viccelek! )

2022. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

1# Senki nem mondja, hogy egy termék mindenre jó, különböző olajokról van szó, és lehet találni közülük valamit a legtöbb problémára, ami enyhíthet rajta. Gondolj rájuk úgy, mint pl. különböző gyógynövények kivonatai, hiszen lényegében azok.


Kérdező, én próbáltam ilyen termékeket, mindegyiknél meg van adva, hogy használható-e belsőleg, és aminél azt írják, hogy igen, az használható. Most pont a tömjénnel és copaibával nincs belsőleges tapasztalatom, csak külsődleges, de az jó. Igazából amit én használtam belőlük, az mind segített valamilyen mértékben, csak az a baj, hogy túl drágák ahhoz, hogy nagyon megengedhessem magamnak, hogy komolyabban belemerüljek a használatukba. Borsmentát, copaibát, ciprust, a Deep Blue krémet és a Past Tense olajat használtam eddig, többnyire különböző fájdalmak csillapítására. A Deep Blue nálam sokkal jobban működik, mint a Voltaren kenőcs, csak hát, az ára. :(

Én nem tapasztaltam mellékhatásokat, a fahéjat és esetleg a grapefruitot szeretném majd kipróbálni belsőleg, ha majd egyszer megint úgy állok anyagilag, hogy éppen megengedhetem.

2022. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
szia! Én nagyon szeretem a Doterra termékeit, és akárki akármit mond ég és föld a különbség az 1000 ft-os és a 10 ezer ft-os olaj között mint pl. a borsmenta, levendula. Amíg az 1000 ftosból legalább 10 csepp kell, hogy érződjön valami, addig a Doterrából elég 2 csepp így tovább tart...ha így nézzük, akkor már nem is tűnik olyan drágának. Arról nem is beszélve, hogy meg lehet nézni, hogy az olcsó olajokon mennyi figyelmeztetés van stb stb...köszönöm szépen én inkább nem szeretném azokat belélegezni. Nekem több fajta van, de már én is nagyon régen vettem, sajna nekem sincs rá pénzem jelenleg. Nagyon jók, szuperek de én személy szerint azt gondolom, hogy az illóolajok nem arra valók, hogy belsőleg fogyasszuk őket. Én próbáltam egyszer ételhez egy csepp rózsabors olajat (nem volt rossz, de féltem tőle...nem tudtam olyan jó étvággyal enni. ) A másik amit próbáltam a kardamon olaj (brutál erős és büdös is! :D legalábbis szerintem vagyis nekem büdös). Egy csepp kardamont tettem bele egy bögre kakaóba. Na hát soha többet....akkor meg is fogadtam, hogy soha többet nem próbálkozok ilyen butasággal. Szerintem nem tesz jót belsőleg , sőt szerintem veszélyes is hogy ezt hirdetik, hogy belsőleg is lehet használni. Nekem marta a gyomrom, bár én alapból is gyomorégős vagyok néha. Ami nem volt rossz és enyhe ízt adott a víznek az a citrom illóolaj, na azt már bátrabban mertem kipróbálni, de akkor is tartottam kicsit tőle, úgyhogy szerintem felesleges így tovább próbálkozni. Én inkább maradok a jól bevált kifacsarok egy citromot módszernél. Viszont ennek ellenére én azt gondolom, hogy ha nem fogyasztod belsőleg , akkor is felszívódik, a légutakon keresztül és szépen belélegzed , a bőrödön keresztül is felszívódik és így is kifejti a pozitív hatását. Én lebeszélnék mindenkit róla, hogy belsőleg használja, de nyilván én alapból is jobban rá tudok parázni mindenre, szóval na..:D de én akkor is azt gondolom, hogy az illóolajok nem arra valók, hogy belsőleg fogyasszuk őket.
2022. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
amúgy ezt az MLM rendszert én sem tudom soha megérteni, hiszen pl a Doterrának is nagyon klassz termékei vannak és sokkal jobb lenne, ha inkább üzleteket nyitnának, ahol megvásárolhatod őket, akár kisebb kiszerelésben is. De hát most mit csináljunk...valamiért biztos megéri nekik, de nekem sem tetszik ez az MLM rendszer, főleg hogy rendesen titkolózik a többi értékesítő vagy tanácsadó vagy mi..:D hát nem az lenne a cél, hogy mindenki mindenkitől vásárolhasson és hozzájuthasson információkhoz? akkor minek kell ez az egész rendszer..:S
2022. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szokásos MLM-es hülyítés.


Átverés, hogy a doTerra olaj belsőleg is használható. A hazai törvények szerint, amit meg lehet enni az vagy étel (étrend-kiegészítő), vagy gyógyszer.


Ha egy termék kozmetikai cikként van engedélyezve, akkor a forgalmazó nem írhatja rá, hogy belsőleg is felhasználható.


Ha viszont ez a kozmetikai cég eladja az illóolaját egy gyógyszertárnak, az már beleteheti pl. egy szirupba, tablettába és akkor már gyógyszer lett és belsőleg is alkalmazható.


Mivel a doTerra termékek nincsenek hivatalosan hazai forgalomban, nincsenek engedélyezve (csak külföldről rendelhetők, illetve a hálózaton belül), így ők már a belsőleges használatot is feltüntetik az internetes oldalaikon.

febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Belsőleg ne használd. Nem szabad mindennek bedőlni, amit hangzatosan adnak elő. Színtiszta marketing, minden a pénzről szól, ezért is olyan drágák. Forever, Amyway, Doterra stb, egy kutya.

Ahogyan az első hozzászóló is írta, ami csodaszerként van reklámozva, és érdekes módon csakis az az egyetlen dolog, ami működik, semmi más nem, és megváltoztatja az életed blabla, az már rég gyanús. Szóval csak óvatosan ezekkel.

febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Doterrások mindig azzal jönnek, hogy mennyire tiszta és tömény az ő termékük. Belsőleges alkalmazásnál, vagy bőrre kenve pont ezért is veszélyesek, pláne gyerekeknél.
febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van a Facebookon olyan csoport, ahol ezeket a termékeket használók osztják meg a tapasztalataikat. Nem terjesztők, hanem használók. Ott érdemes tájékozódni.
febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Belsőleg ne!
febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!