Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől pattog ki a hajas fejbőröm?

Mitől pattog ki a hajas fejbőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy jó ideje már hátul a hajas fejbőröm kipattog meg fejtetőn is itt ott van pattanás szerű valami.

Már próbáltam gyógynövényes sampont meg minden fajtát de nem használnak.

Nem lakkozom a hajam meg nem rakok rá semmit. Normálisan mosom stb...

Rövid hajam van. Télen nyáron ilyen szokott lenni és nem vagyok izzadós fajta.


25/F rövid haj.


2022. nov. 2. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
3 dologra gondoltam ami miatt pattanásos lehet a fejbőröd. Érzékeny lehet a fejbőröd és emiatt alakulhatnak ki pattanások. Gondoltam még olyanra is, hogy a hajszáltüszők eldugulnak illetve az elhalt hámsejtek. Látom azt is írtad, hogy sok gyógynövényes sampont használtál, de egyik sem hatott. Lehet, hogy az étrendeden is változtatni kellene egy kicsit mert ez is befolyásolható tényező lehet. Próbálj meg gombaellenes ételeket fogyasztani. Gondolok olyanra pl: banán, kókuszolaj, almaecet. Nem soroltam fel az összeset, hogy miket kéne csinálnod úgyhogy biztos van ezenkívül még rengeteg dolog de elsősorban ezekre figyelj oda. Az étrendre nagyon figyelj oda.
2022. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!