Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Emesztesi gondokon segit a...

Emesztesi gondokon segit a kovafold?

Figyelt kérdés
Ha valaki hasznalta kerem ossza meg velem a tapasztalatait! 5 orvosnal voltam, semmi nem tudtak mondani.
2022. nov. 6. 10:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Minden tesztet megcsinaltak: semmi. No szensavas! Kave: napi 1x reggel nem espresso. Hus nagyon keves. Kenyer: zero. Magvak, tojas, parolt zoldseg/ huvelyes, karfiol nem/ Hus csak csirke vagy pulyka. Semmi kolbasz, felvagott stb. En is gondoltam a bakteriumokra, erre hallottam a kovafoldet, hogy kitisztitja a belrendszert.
2022. nov. 6. 15:09
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

A bélrendszer magától tisztul.

Lehet mindenféle csodahatásokat kreálni ilyen filléres cuccok köré, de az csak arra jó, hogy drágán el tudják adni...

2022. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es! Barmilyen otleted van szivesen veszem. Valahogy szeretnem ezt megoldani, nagyon zavar! Segitsetek!
2022. nov. 6. 15:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Emésztési gondoknál a legtöbbet a glutén-cukor- és tejtermékek elhagyása segít. Ezen kívül a tartósítószeres termékeket, illetve az alapból puffasztó ételeket kerülni, pl. hüvelyesek, kukorica, karfiol, káposzta, brokkoli... A kovaföldről én sem sokat tudok, én is csak olvastam róla, és valóban jókat, de még nem beszéltem senkivel, aki próbálta volna. Viszont a grapefruitmagcsepp-kivonat is rendkívül hatékony elvileg, és teljesen rendbeteszi a bélrendszert. Ennek érdemes utánaolvasnod, vagy esetleg kipróbálni.
2022. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A kovaföld inkább a szilícium tartalma miatt a bőr táplálására alkalmas, a kollagénnel együtt. Ha a bélrendszert akarod kitisztítani, akkor az útifű maghéj termékek közt nézz szét. A legolcsóbb is ugyanolyan jó, mint a 100-szoros áron kapható! A hangoskodást a bélflórád egyes baktériumai és gombái által termelt gázok okozzák. Egy egészséges ember bélflórája 2000-5000 fajta baktériumot és gombát tartalmaz. Ebből néhány a olyan különleges cukrokon szaporodik, mint ami a hagymában, vagy a káposztában van. Ha a bélflórád a táplálkozásod miatt átrendeződött, fogyassz több fermentált ételt. És ezzel együtt kevesebb tejterméket, hogy ne a tejhez kapcsolt hasznos baktériumok legyenek túlsúlyban. És útifű maghéj, sok-sok vízzel, folyadékkal...
2022. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A bélrendszer magától tisztul."

Persze. Míg nem múlsz el 40. És míg mozogsz, sportolsz rendesen. És míg egészségesen, rostban gazdag, változatos étrenden élsz. De ha stresszes munkahelyen egész nap ülő-munkát végzel, és délután mire a gyerekeket ellátod, utána már nincs időd magadra, nincs időd sportolni, akkor előbb-utóbb elmúlik az öntisztuló és jól működő bélrendszer. És úgy ahogy a #15-ös mondja, plussz rosttal kell segíteni a működését. Az útifűmaghéj például tényleg tökéletes erre!

2022. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Kiprobalom. Reggel vagy este? Mikor lesz hatasa? Meddig fogyasszam? Kovafolddel kapcsolatban.....nekem szorulast okozott. Azt elhagytam. Megyek az utifumaghejert.
2022. nov. 9. 10:24
 18/19 A kérdező kommentje:
Beszamolo: SEMMIT NEM ER! Megcsinaltam a 3 hetes kurat! Elhittem, hogy a peruit kell venni/ 3x dragabb/. Nem erzem magam jobban, csak szorulast okozott! Kamu az egesz! Egy ujabb lehuzas! Ennyi erovel homokot is ehettem volna!
2022. nov. 28. 11:58
 19/19 NTBS ***** válasza:
Szerintem inkább az étrendet változtass meg. Az többet ér.
2022. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!