Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen kutatások vannak a...

Milyen kutatások vannak a c-peptiddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon pörög a Facebookon, főleg a súlyos balesetek után bekövetkezett bénulást gyógyító hatása keltette fel az érdeklődésem. Hála Istennek, nem vagyok érintett, pusztán kíváncsi vagyok a konkrétumokra. Facebook videókban cenzúrázzák a nevét, ez intő jel lenne, ha nem ismerném a "független tényellenőrzőket". GVH büntetésekről olvasni főként a neten, kutatásokat nem tudok találni, ugyanis fogalmam sincs, hol keressem (vagy azért, mert nincs is).

2022. nov. 12. 00:31
1 2
 1/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
79%

"ez intő jel lenne, ha nem ismerném a "független tényellenőrzőket"


Azt a feltöltő "cenzúrázta", mert tudta, hogy ordas baromság.

2022. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azért cenzúrázza, mert a cenzúrázatlan videókat zuccolják.
2022. nov. 12. 02:06
 3/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
70%
Hogy mit csinálnak?
2022. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sosem hallottad még ezt a kifejezést? Segítek egy kicsit: Zuckerberg a CEO a Meta cégnél.
2022. nov. 12. 13:49
 5/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
70%
Igen, és?
2022. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudod összerakni fejben?
2022. nov. 12. 13:52
 7/11 A kérdező kommentje:
"(Internet slang) To ban, either permanently or temporarily, from posting on a website, especially on Facebook or Instagram. quotations ▼ I got zucced for 30 days, so I can't post for a month."
2022. nov. 12. 13:54
 8/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
79%
Oké van ilyen gyökér szleng, de mi az összefüggés a cenzúrával?
2022. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Esküszöm te sérült vagy. :D

Meg a többi is, aki válasz nélkül likeolgatja a kommented.

Ezek szerint akkor nem én vagyok a hülye, ha ti sem találtok semmit erről a cuccról. Igazából számítottam rá, hogy átverés, de jó lett volna csalódni

2022. nov. 14. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem találtál róla kutatást amely igazolja, mert konszenzus van róla hogy kamu.

Egyébként barmely orvos témába vágó kutatásra vagy kíváncsi ajánlom neked a pubmed-et

2022. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!