Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen kutatások vannak a...

Milyen kutatások vannak a c-peptiddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon pörög a Facebookon, főleg a súlyos balesetek után bekövetkezett bénulást gyógyító hatása keltette fel az érdeklődésem. Hála Istennek, nem vagyok érintett, pusztán kíváncsi vagyok a konkrétumokra. Facebook videókban cenzúrázzák a nevét, ez intő jel lenne, ha nem ismerném a "független tényellenőrzőket". GVH büntetésekről olvasni főként a neten, kutatásokat nem tudok találni, ugyanis fogalmam sincs, hol keressem (vagy azért, mert nincs is).

2022. nov. 12. 00:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
30%
Igazabol ez a helyzet olyan, mint a kannabisszal. Szazszor jobb minden gyogyszernel, minden betegsegre pozitiv hatassal van, epp ezert tiltjak es probaljak ellehetetleniteni a hasznaloit. Amiert ennyire titkoljak, az azt jelenti, hogy csak jo lehet, ugyhogy szerintem egy probat meger. Ne felejtsuk el, hogy az, ami tenyleg meggyogyit, azt az orvosok nem fogjak elmondani, mert az orvosoknak es a gyogyszercegeknek az a lenyeg, hogy sose gyogyulj meg es hogy tovabb tudjanak tomni a haszontalan szar mergekkel…
2022. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!