Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A lézer segíthet vagy bármi...

A lézer segíthet vagy bármi más ha egy foghúzás után baktériumok maradtak bent?

Figyelt kérdés
Nem látható gyulladás a röntgenen csak szokott fájni meg hullik a hajam
2023. jan. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

CT nem volt? Góckutatás?

Ha nem volt akkor kéne. Csak úgy lehet kezelni ha kiderítik hol van a probléma és mi okozza.

2023. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit olcsóbb és észszerűbb megoldás a lézernél az antibiotikum. De először használj antibakteriális szájvizet, hátha elmulasztja. A hajhullással nem biztos, hogy összefügg.
2023. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szád ( vagy a fogad helye ) mindenttől függetlenül tele van baktériummal. Most aztán melyiket kell ki irtani?

Inkább vedd végig, hogy mitől hullhat a hajad, és sorban küszöböld ki az okokat.

Írjál magadról saját véleményt, és majd én kiszúrom a hibát. Én 79 éves vagyok, minden hajam eredeti a fejemen. Nem iszok, nem cigizek, sovány vagyok, mint egy agárkutya

2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyi fertőtlenítésre hidrogén peroxid folyadék vagy hyperol tabletta formájában. Ha az állkapocs környékén van a gond, akkor antibiotikum segít csak.
2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!