Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sajnos ki kell huzatni a...

Sajnos ki kell huzatni a bölcsességfogam, szerintetek működne, ha letolnek előtte egy-két kupica pájinkát, vagy nem szabad, az érzestelenítes miatt? Kicsit tartok a műtéttől.

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem ihatsz, az fokozza a vérzést. Nekem mind a négy egyszerre ment ki, semmi bajom nem volt. Feldagadni is csak egy oldalon akart.
2017. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem mindenféle műtét nélkül érzéstelenítéssel, az öblögetéssel, a tamponálással és az utókezelésről szóló tájékoztatóval együtt megvolt 20 perc alatt a két felső bölcsességfogam kihúzása a szájsebésznél, varrni se kellett, óvatosan szedte ki (mondjuk, nem volt egyik fogamnak se baja, más miatt kellett húzni). Este 8-kor húztak, másnap már normálisan ettem, csak kerültem a tejes cuccokat.


Szóval nem kell félni egy kis foghúzástól :)

2017. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert a végén még detoxban kötsz ki, vagy épp nem hat az érzéstelenítő.


De ha megérzi rajtad a pálesz-szagot, ki sem húzza.

2017. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam volna, kellemes élménnyé teszem a dolgot, én is és a fogorvos is jól szórakoztunk volna rajta. :D Szép emlékké varázsoltam volna, amúgy én félek a fogászattól.
2017. jún. 10. 19:53
 5/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat, kivált a fokozza a vérzést gondolatot. :)
2017. jún. 10. 19:55
 6/9 anonim válasza:
nekem alul húztak kettőt. külön-külön időpontba. Nem nőtt még ki szét kellett vágni belül majd kiforgatni 'mélyről' nem éreztem semmit csak azt hogy matat meg ahogy törik a bent. Amikor össze varta az kicsit fájt. Na de utána. 3 napig beszélni is alig tudtam a nyelés kész katasztrófa. Enni alig tudtam. A fejem kétszer akkora volt. És ezt kétszer át élni :( 3-4 hetes idő telt el a két húzás között.
2017. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
napi 5-6 flector használatával egy átlagos fájdalommá tudtam tenni.
2017. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szenes43 ***** válasza:
A lidokain és társai nem díjazzák az alkoholt,főleg előtte ha iszol nem hat. Utólag bevallom én is ittam és kiállt a zsibbadás.
2017. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmat érzel azonnal szólj, hogy nyomjanak még be érzéstelenítőt!
2017. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!