Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dulcolax kúp erősebb tényleg...

Dulcolax kúp erősebb tényleg mint a gliccerines?

Figyelt kérdés

Gliccerines nekem bevált, viszont nem volt most a patikában, így ezt adták. Emlékszem papám mondta, hogy ez nagyon kemény. Pedig ő 10+ éve hashajtózik. Stadalax, neg mi egymás. Én majdbem meghaltam 2 szem Stadalaxtól, ő meg már ugye meg se érzi.


Szóval, arra lennék kíváncsi ez mennyivel másabb?


2023. jan. 3. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Wczés után is marja a seggemet de nagyon, ez normális? Nagyon ég.
2023. jan. 3. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam sokkal erősebb.

A dulcolax után 15 percel már elkezdődnek a görcsök, ezt maximum pár percig tudom visszatartani annyira erős. Nem túl kellenes, de hatásos.

2023. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szinte semmit nem használt, sőt éget a lyukam tőle eléggé, még wc-zés után is. De nekem nem volt olyan hatásos mint a gliccerines. De lehet kevés ideig volt bent, de már nem bírtam.
2023. jan. 6. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam mind a kettőt. Égetést én nem tapasztaltam. Görcsöket sem okoz nálam. Viszont átesek tőle a ló túloldalára és még órákkal később is hasmenésem lesz tőle. De néha muszáj ezt használnom, mert van hogy a glicerinestől amikor berakom van egy kis ingerem, de utána semmi.
2023. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!