Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tévő legyek, ha nem hatott...

Mi tévő legyek, ha nem hatott a hashajtó?

Figyelt kérdés
Kb 8 napja nincs székletem, reggel 7kor vettem be egy Dulcolax tablettát (az általában szokott hatni, mert nagyon erős hashajtó sztem) és semmi hatása nem volt. Próbáltam elmenni WC-re, de nem sikerült már nagyon nagy a hasam és nagyon rossz a közérzetem, enni se akarok. 1 órája vettem be még egyet a hashajtóból hátha hat, de félek, hogy megint nem fog :(

2022. dec. 13. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Glicerines kup. Ami alulrol be van kemenyedve, azt mar felulrol nem oldja fel semmi, ezert jo ilyenkor a kup.
2022. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Orvoshoz elmenni nem opció?
2022. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem szeretnék menni, mert valószínűleg beöntést adna és arról meg borzasztó dolgokat hallottam
2022. dec. 13. 18:00
 4/12 anonim válasza:
30%
Hunyadi János gyógyvizet szerezz. Na ha azt megiszod, akkor egy napig csak a wc-n fogsz ülni, de megszűnik a szorulásod. A folyadékot pótold!
2022. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Orvos tud felirni hashajtot, az tenyleg meg is hajtja.
2022. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha reggelig nem lesz eredmény, akkor tényleg érdemes lenne alulról beavatkozni. A Dulcolaxnak van kúpja is, én azzal próbálkoznék.
2022. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

4/6

" Na ha azt megiszod, akkor egy napig csak a wc-n fogsz ülni..." marmint az egesz uveget? Nekem nem hasznal, probaltam tobbszor, kb 2 dl-t naponta.

2022. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

A dulcopax kúp messze a legerősebb. De készülj fel, hogy nem lesz könnyű szülés.

Még a beöntést is visszasirod. Az legalább jobban megpuhítja.

2022. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
32%
7. Akkor úgy látszik, hogy alkat függő. Én legalább a felét meg szoktam inni egyszerre és rám elég erősen hat.
2022. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem kellene ezzel játszani, menj el orvoshoz.


Hogyha felülről próbálod meg, a beszáradt széklet minimum szétrepeszti a végbeledet, akár elég durván.


Nekem egyszer 5 nap után sürgősségi lett a vége, mert miután kijött, konkrétan folyt belőlem vér, úgy berepedtem :(

2022. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!