Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen betegségre utal?

Milyen betegségre utal?

Figyelt kérdés

Ha fekszek a párnán a fülemen hallom hogy dobog a szívem 10ből 9-szer.


Ha fekszek egy ideig érzem hogy dobog a mellkasomba a szívem.

60-65 pulzus mellett. 110/70 vérnyomás.

Nem összevissza dobog meg nem nagy dobbanást érzek hanem mindegyiket érzem. Csak olyankor olyan mintha erősebben dobogna. Meg olyankor látszik a mellkasomon is meg a takaron is ami rajtam van hogy dobog.


Meg ha a fülhallgató a fülembe van és nem hallgatok semmit akkor is hallom a dobogást. Nem hagy ki és nem össze vissza dobog hanem ritmusosan.


Néha ülve is érzem a mellkasomba a szívdobogásom.

Ez milyen betegségre utal?

Koszorúér szűkület? Googleba beírtam és ezt adta ki egyik fő indoknak.


Ha dolgozok nem érzem vagy hallom.


27 éves férfi vagyok. Nem vagyok tulsúlyos se cukros.


Miért érzem meg hallom ezeket néha?


2023. márc. 21. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, szintén átlagos alkat. Nekem 4 éve van igazolva a pánikbetegségem. Rengetegszer érzem ezt, csak sokszor még a pulzus is magas. De teljesen normális pulzusnál is vissza-vissza tér. Számomra az elején aggasztó volt, aztán egy idő után/vizsgálatok után, már megszoktam. Borzasztó kellemetlen, de én eddig megoldást nem találtam rá.. Jobbulást:)
2023. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit mond rá az orvos?


Mert néha erősebben dobog. De nincs más tünetem.


Ha futni vagyok akkor se érzem.


Nekem nem magas a pulzusom.

Nyugalmi az 63 az apple watch szerint.

Gyalogló vagy micsoda pesig 80-90.


Volt hogy mikor feküdtem és éreztem hogy erősen dobog mondom rámérek a vérnyomásra ( felkaros) 110/65 pl…


Nem valami koszorúér szűkület vagy billentyű hiba vagy ilyesmi?

2023. márc. 21. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezektől voltam be*zarva, ráadásul nekem még félre is szokott verni sokszor. Volt szív UH, EKG, ez vagy 5x, vérnyomásnapló stb. minden negatív. De nekem már elég régóta van. A stresszesebb, pánikolósabb időszakokban a legszarabb, de néha nyugis időkben is érzem. Sajnos ez ilyen, neked sincs komolyabb gondod, ez biztos. Főleg ilyen értékekkel.
2023. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem rendben köszi!
2023. márc. 21. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom és ha szintén a fejhalagatómon nem megy semmi akkor énis hallom noha nem tisztán és kivehetően de hallom tompán a sajátomat is szerintem te csak erősen koncentrálsz arra hogy hajjad a saját szivedet
2023. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz egy kardiológiai kivizsgálásra, az nem árthat. De a leírásod alapján én arra gondolok, hogy csak túlzottan figyeled magad és aggódós vagy. Ami persze sose baj, mert inkább legyen ez, mint az ellenkezője
2023. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el kardiológushoz. Itt mi nem tudjuk megmondani látatlanban, hogy van-e valami bajod. Ahhoz kellene pár vizsgálat.
2023. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!