Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depresszióra és pánik betegség...

Depresszióra és pánik betegségre hatékony a fülakupunktúra? Valakinek van tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meditáció jó szokott rá lenni o:
2017. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

elméletileg igen hatékony a depresszióra, személyes tapasztalatom nincs, csak tanultam róla :)

viszont : kineziológus úgy gondolom hatékonyabb...

itt is csak másoktól kaptam megerősítést ebben a témában, tehát nem személyes tapasztalat, viszont mivel tudom mit csinál egy kineziológus, úgy gondolom ő fog tudni neked segíteni végleg legyőzni ezt a problémát... Keress egy jót a környezetedben és hidd el nem fogsz csalódni... Sok szerencsét! (ha kérdésed van nyugodtan írj privit - természetgyógyászatot tanulok)

2017. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az akkupunktúra egy áltudomány. Igazoltan semmilyen élettani hatása nincs.
2017. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hiszel benne, akkor akár használhat is.

Egyébként pedig ugyanígy kérdezhetted volna, hogy szerelmi bánat ellen jó -e az akupunktúra...


Depresszió és pánik ellen csak egy módszer létezik: megkeresni az okát- vagyis hogy mit csináltál ügyetlenül az életedben, milyen hiányok vannak az életedben - és megoldani, jobbá tenni, fejlődni. Szembe nézni a tényekkel, félelmekkel, és legyőzni. Vagyis más típusú gondolkodás és más jellegű cselekvéssor ami használ. Sajnálom, de ez nem működik gombnyomásra, egy tabletta bevételére, vagy fülszurkálásra.

2017. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
"Mit csináltál ügyetlenül "....Hát tudod nem Én csesztem el,hogy hogy anyukám gyerekkoromban meghalt,hogy apám lemondott rólam,és az alkesz nagyim nevelt fel semmi szeretettel...emiatt vagyok itt ahol.De köszönöm a válaszokat,nem szórom el a pénzem akupunktúrára.
2017. ápr. 6. 12:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Átmenetileg pár napra tünet enyhítés szintjén hat


Ha nincs hatekony terapia mellette akkor ennyi, főleg ha panik is van mellette

2017. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
#3/6-os. Gondolom neked semmi tapasztalatod nincs benne, azért írsz sületlenséget. Igenis valós. Nekem 9-es dioptriáról 5-re tudták csökkenteni a szemem. Szóval én legalább tapasztalatból kommentárok!!
2017. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szerintem sem működik, a szemjavításos történet valószínűleg szintén kamu. A dioptria magától is változhat, az akupunktúrától elég esélytelen.

Kérdező, lelki gondokkal inkább pszichológushoz, vagy pszichiáterhez lenne érdemes menni, ő kifejezetten erre specializálódott. (Ha esetleg a gyógyszerektől, antidepresszánsoktól félsz, a pszichológus nem írhat fel olyat.) Ha tényleg depressziód van, az ugyanolyan betegség, mint akármelyik másik, nem csak sima szomorúság.

Magad érdekében javaslom, hogy menj orvoshoz!

2017. ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Xyrta válasza:
8/8 Az a helyzet, hogy valóban működik és mért hatásai vannak. Hogy ezt "elfelejtik" közhírré tenni, az megint más dolog. A kérdésre válaszként: A kineziológus jó ötlet lehet. Bár egyet ne feledj, egy mély elemzés nélkül, a valós okok tudatosítása nélkül semmilyen módszer nem lesz tartós. Ha fehérvári vagy, írj privátban, adok neked egy ingyenes terápiás tanácsadás címet, ha akarod.
2017. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 homo ludensz ***** válasza:
Mint tudjuk a fülön is az egész szervezetünk megjelenik. Az benne a lényeg hogy aki a fület is kezeli tudja mit csinál.Amennyiben birtokában van olyan ismereteknek amelyekre ha fizikailag hat akkor van remény az említett betegségek olyan befolyására hogy a kezelt személynek élhetőbb napjai legyenek.
2017. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!