Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Béres csepp Forte jó? Mik a...

A Béres csepp Forte jó? Mik a tapasztalataitok? Mikor szoktátok szedni? Folyamatosan vagy kúraszerűen?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont olyan, mint az összes többi multivitamin. Az összetevőket érdemes elolvasni, és összevetni a többi készítménnyel, majd ár-érték arányban dönteni. Jó lehet annak, aki nem szeret tablettákat lenyelni, esetleg gyerekeknek. Viszont az ízét mi nem szeretjük, és van olcsóbb is...

Érdemes szedni mondjuk télen, amikor kevesebb a vitamin bevitel, esetleg ha más oka van, pl terhesség, nagyobb fizikai igénybevétel, betegség...

2023. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Multivitamin?! Még csak egyfajta Béres cseppet próbáltam ki, de az nem multivitamin volt. Inkább nyomelemeket tartalmazott, esetleg ásványi anyagokat.

De vitaminokat nem...

2023. ápr. 1. 10:55
 3/19 Grimfox ***** válasza:
0%
Valamilyen hiány esetén szokták szedni, pl vashiány esetén, esetleg olyan betegségek után, amik nagyon legyengítik az immunrendszert. Folyamatosan nem hiszem, hogy jó szedni, mert a nyomelemeknek is van egy felső határértéke, ami még egészséges a szervezetben. Kúraszerűen szokták szedni. Hallottam olyat is, hogy járványos időszakban megelőzésre is alkalmazzák, de nem tudom erre mennyire hatékony.
2023. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért a multivitaminokat írtam, mert azok tartalmaznak nyomelemeket is. Is. Ezért nézd meg az összetevőket, és dönts el, hogy melyik jó neked. Ha nincs hiánybetegséged, lehet egy sima vitaminos készítményt is szedni, persze a legjobb a kiegyensúlyozott táplálkozás.

Csak úgy szedni, mert a tvben láttad, szerintem hülyeség.

2023. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A multivitaminok sokféle vitamint tartalmaznak.

Ez pedig inkább nyomelemeket.


Nincs tévénk, nem láttam a reklámját.

Butaságokat inkább nem kell írni.

2023. ápr. 2. 05:28
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem írtam butaságot. Értelmezz. Vagy demenciára keresel valamit?
2023. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De, végig butaságokat írtál, a multivitamin az nem nyomelem.

Neked vannak nagy problémáid a belátással.

Az pedig szintén nagy fokú értetlenség, hogy nem csak, hogy belátásra is képtelen vagy, de még ha fel van hívva a figyelmed a tévedésre, azután még támadni akarsz.

Nyilván majd ezt is ki/meg akarod magyarázni.

2023. ápr. 2. 09:00
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Mit is magyarázhatnék egy olyan embernek, aki nem érti az "is" szó fogalmát, és még sosem olvasta el egy multivitamin összetevőjét sem.
2023. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezt már nagyon bebuktad, te is tudod, én is tudom, mindenki tudja, aki olvasta. Hiába próbálod csűrni-csavarni.
2023. ápr. 3. 14:37
 10/19 anonim válasza:

Kérdező, neked inkább citromfű teát kéne innod, orbáncfűvel fűszerezve.

Az én multivitaminomban vannak még ásványi anyagok, meg nyomelemek is. Mégis multivitaminnak írják. Még a gyerekekében is van.

És pont ugyanaz vonatkozik a nyomelemekre, mint a vitaminokra. Ha hiànyzik, a pótlása szükséges. Ha nem hiányzik a szervezetedből, van, amit túl is adagolhatsz, ami káros. Ha hiány van, tudni kéne, hogy pontosan mi, hogy megfelelően pótolhasd.

2023. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!