Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki szedett grapefruit cseppet...

Aki szedett grapefruit cseppet hüvelygombára, meddig szedte? Nekem végre ez segitett, de nem tudom hogy lehet-e folyamatosan szedni?

Figyelt kérdés

Tavasszal kezdtem el inni azóta egyszer jött elő, amikor abbahagytam. De félek,hogy nem-e káros az állandó használata.

Ti melyiket használtátok? AntalVali oldalon állitólag csak az a bevizsgált amit ők ajánlanak, de az négyszer annyiba kerül, de hogy csak az a jó és biztonságos. Mi erről a véleményetek?

[link]

Én ezt iszom.



2014. febr. 21. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én egy éve szedem, mondjuk van amikor 1-2 hétig lustaságból hanyagolom. Már 3-4 félét szedtem, épp amire ráböktem a gógyszertárba, hogy kipróbálom. De mondjuk fel kellene fogni, hogy nem ettől kell várni a csodát, hanem helyesen kell táplálkozni, mozogni, sok folyadékot inni, és akkor nem jön elő. Ennyi.
2014. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te is erre szedted?
2014. febr. 22. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Most ilyet kaptam a gyógyszertárban: [link] ebben 7,5 ml grap. kivonat van 30ml-ből + C vitamin. Amiről te írtál, ott pl. 45%. Én annyira nem foglalkozom vele, hogy ki hogy promotálja a saját termékét, nem gondolom, hogy pont ettől lenne károm.

Erre amit most vettem, az van írva: "citrusfélére érzékenyek fokozott óvatossággal alkalmazzák. három hét szedés után egy hét szünet beiktatása javasolt".


Igen, hüvelygombával kezdtem el szedni, később condylomám volt, mindkettőhöz jól jön. Condylománál természetesen nagyon megijedtem, nem tudom a grapefruitmag mennyire segített, de hamar elmúltak a fizikális tüneteim.


Ezekre emlékszem, hogy szedtem:

[link]

[link]

Nem tudom melyik jobb, az első keserű, a második nem. Sokszor volt kiújuló hüvelygombám, nődoki gyógyszereit alkalmaztam, nálam nem volt elég, az utolsónál fél évet candida diétáztam és grapefruitoztam, azóta nincs. Persze próbálom nem tömni magam CHval

2014. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 23. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Bioboltban kapható 100%-os grapefruit mag kivonatot tudom ajánlani! Biztos, hogy segíteni fog :)
2014. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!