Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vajon mi volt valójában az...

Vajon mi volt valójában az igazi Béres csepp összetétele melyet a feltaláló ingyen adott és mely valóban hatásos volt?

Figyelt kérdés

#Béres csepp #Dr. Béres József
2023. ápr. 3. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Rá van írva a mostaniak dobozára is az összetétel. Fillérekért előállítható táplálékkiegészítő, mely kb. százszoros áron kerül forgalomba. A csomagolás többe kerül mint annak a tartalma.


A táplálékkiegészítők nagyon hatásosan előzik meg a hiánybetegségeket. Néha "gyógyíthatatlan" bajokat szüntetnek meg teljesen.

2023. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem
2023. ápr. 3. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Mire gondolsz? A béres csepp egy taplalekkiegeszito, ami a sajat idejeben nagy durranas volt de msotanra csak egyike a sokfele termeknek ami elerheto.
2023. ápr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szenzáció nem volt az összetételben, az akkorinak is olyan íze volt, mint amit mostanság meg lehet vásárolni.

Egyszerűen irigység (nehogy már egy agrármérnök gyógyszert készítsen) miatt minden lehetséges módszerrel próbálták akadályozni hátráltatni a Béres csepp szabadalmaztatását, engedélyeztetését.

Csodát sem ígért a feltaláló, nem mondott olyat, hogy attól a szertől mindenki meggyógyul, elmondta, hogy vitaminokat, nyomelemeket tartalmaz, amelyekre az egészséges szervezetnek szüksége van, sőt a C vitamint külön, tablettában kell enni a cseppekhez, a készítmény a modern orvostudomány módszereit nem helyettesíti, azokkal együtt lehet segítség, vagy egészséges embereknél megelőzhet bizonyos problémákat.

Mivel nem engedték kereskedelmi forgalomba a szert, de sokan kértek tőle, és ő adott, ebből lett egy "csendes forradalom", vádat is emeltek Béres József ellen kuruzslás miatt, de elítélni nem merték, nem is volt miért, és végül nem gyógyszerként, hanem gyógyhatású készítményként a Béres cseppet is engedélyezték, semmi bizonyíték arra, hogy lényegi változás történt volna az összetételben.

A maga idejében az volt a nagy találmány, hogy egy agrármérnök, a saját munkái tapasztalatából rájött arra, ahogy a szántóföldek ásványi anyag, nyomelem tartalma hatással van a termésre, úgy hatással lehet az az ember szervezetése is.

Az igazi inspiráció a testvére betegsége volt a Béres csepp megalkotásához.

2023. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Úgy értettem a "semmi szenzációt", hogy mai szemmel nézve nincs szenzáció a régi cseppek összetételében.

Akkoriban szenzációnak számított, mert nem létezett hasonló készítmény.

2023. ápr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na azért kérdeztem mert volt az a film az Utolsó szó jogán ahol egy csomó ember szólaltattak meg akik különböző betegségekből gyógyultak ki a csepptől, akár a rákból is, ezért is gondolom hogy amit még ingyen osztogatott az öreg az teljesen más volt mint amit mostanában árulnak, annak még volt gyógyító hatása is
2023. ápr. 5. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Az egy játékfilm, nem?
2023. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem.

Dokumentumfilm ami 1976-86 között készült


Amire te gondolsz az a Feltaláló c. film ami kb 3 éve készült

2023. ápr. 5. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Lehet csak szóbeszéd, de én úgy tudom, hogy kényszerítették, hogy változtassa meg az eredeti összetételt, utána engedték forgalmazni.
2023. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
49%
Nem akarok semmi rosszat mondani, de általában ha valamiről azt mondják ,hogy gyógyít mindent megfázástól rákig akkor az valójában rosszabb esetben nem ér semmit. Jobb esetben ér, hasznos meg minden de erősen túlmisztifikálják s nem tud annyi mindent mint ami szóbeszédben hallani róla. Szerintem a Béres csepp utóbbi kategória.
2023. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!