Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akkor mi van, ha szinte...

Akkor mi van, ha szinte mindenre jobb megoldáson, válaszom van? Akkor mi a szakmám szerintetek?

Figyelt kérdés
Mondjuk eddig mindenes voltam, mi a következő ranglétra? Mester? Vagy mi? De még a monogrammom is JOB akkor mi van? Mi legyek ha felnőtt leszek? Tanácsadó? Feltaláló? Mi szerepeljen a nevem mellett?

2019. máj. 27. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit mondunk, JOBb ötleted lesz. Nem?
2019. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először járjál egyetemre vagy kezdj el vállalkozni aztán meglátod, hogy nem így mennek a dolgok a valóságban.


Minden apró lépésben halad, ami egyértelműnek tűnik már 100x kitalálták, vagy nem működik.


Egy élet munkája és oltári szerencse megtalálni azokat a réseket ahová be lehet törni. Ne bízd el magad, hanem szorgalmasan tanulj, ismerd meg a világot. Akkor van esélyed, hogy nem csak egy áltudományos megnemértett feltaláló leszel aki a vízbűl veszi ki a zokszigént.

2019. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Gondolom, iparban dolgozol. Akkor nyilván láttál már üvegkalapácsot, tudod, mire használják?
2019. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy stúdiónál/hangosítós cégnél voltam mindenes, de vannak elképzeléseim mi mire való :)
2019. máj. 28. 02:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem leszel, már vagy : egy hatalmas egoista!
2019. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leírhatnál pár jobb ötletet, érdekelne.

Amúgy az ilyet tanácsadónak hívják általában.

Ha valamit meg is valósítasz, akkor feltaláló.

2019. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elképzelésem nekem is van sok mindenről.

Te azonban nem tudsz arról, hogy mára a fejlődés mértéke alapján nem létezik polihisztor. Pedig ő csak ismer dolgokat, nem feltétlenül "jobban". A "minden" szót azonban nem használja. És pontosan tudja, miért nem.

Ha majd megfelelő mennyiségű ismereted lesz, magad is rájössz erre.

2019. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de vannak elképzeléseim mi mire való :)"

Épp ez a baj. Nem elképzelés kell, hanem rutin. Nekem is van elképzelésem, hogy mik azok a potméterek a keverőpulton, sőt, nagyjából tudom melyik mit csinál, mégsem fogok zenét keverni, mert nem tudom rutinból csinálni és zenei ismereteim sincsenek. Erre mondják azt, hogy a profi arról ismerszik meg, hogy látszólag tök egyszerű, amit csinál, aztán mikor megpróbálod ugyanazt csinálni, akkor rájössz, hogy hoppá.

2019. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Polihisztor?
2019. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam a kőműveseknek volt mindig jobb ötlete, mint amit a gyártó a beépítési útmutatóban adott. Ahányszor észrevettem, mindig visszabontattam velük, és az előírás szerint csináltattam meg velük.

Sajnos a spájz és a budi ablakának a berakásakor nem voltam jelen. Elspóroltak egy flakon purhabot az ablak körbefújásának elszabotálásával. Vakolattal van kikenve. Kerek 5 fokkal hidegebb ott a fal, és ha kint nagy mínuszok vannak, a harmatpont közelébe kerülnek azok a részek a hőhíd miatt. Mondjuk a spájzban nem bánom ha hűvös van, de a budiban nem esik jól.

Másrészt nekik örömet okozott az egy flakon purhab ellopása, én meg évtizedekig fűthetek többet a marhaságuk miatt.

2019. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!