Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire normális másnap?

Mennyire normális másnap?

Figyelt kérdés
Enyhén másnaposan reggel az ágyba a nyugalmi pulzusom 80-85. Ez mitől van? Csak sört ittam az este kb 3-4-et. Nem szokott ennyi lenni. Ittam vizet is
2023. ápr. 9. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez már kissé magas nyugalmi állapotban! Valószinű nem tesz jót az alkohol fogyasztása! Inkább probáld ki az alkoholmentes sört! Mai nap folyamán relaxáljál, hogy vissza álljon a normális pulzusszám.
2023. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reneben!
2023. ápr. 9. 09:10
 3/6 krwkco ***** válasza:

Ember!

Nehogy már egy kis pulzusemelkedés miatt antialkoholista legyél!

Gondolj a jövődre! Gondolj a családodra! Hogy fognak józanul elviselni?

A vége az lesz, hogy egy éjszakába nyúló bulin nem iszol, autóba ülsz és elgázolsz valakit. Inkább igyál rendesen és menj haza taxival! :-)

2023. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azthittem a 80 magas már
2023. ápr. 9. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
80 felett valóban nem egészséges, de csak 100 felett kóros. És folyadekhianyra, oxigenhianyra utalhat nálad. Ha még dohányoztál is akkor érthető. Nyomelemeket kihajtja az alkohol. Vitamin, húsleves, sok víz. Én nem innék kávét sem.
2023. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Folyadekot sokat iszok. Vizet.

Veroxigenem altalaban 97-99%.

Már nincs gond. Nyugalmim vissza ált 60-65 pulzusra.

Nem dohanyzom.

2023. ápr. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!