Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 33 eves vagyok es 2 sörtől...

33 eves vagyok es 2 sörtől nagyon rosszul vagyok masnap es csak 3. napra tudom kifekudni, ez normalis?

Figyelt kérdés

persze be sem rugok ertelmezheto szinten csak tompulok


es csak akkor iszok amikor elmegyek kuncsorogni szorakozohelyekre h majd hatha akad vmi olyan no akihez oda tudok menni


persze ez altalaban nem tortenik meg mert alkohollal mostmar nem tudom elnyomni a szorongast


szoval leggyakrabban max egy hetvegi napon iszok es azt sem mindig, egyebkent eszembe nem jutna, mert nagyon nem kivanja a szervezetem


nyilvan 20on par eves koromban meg jobban birtam inni de mostmar ez abszolút vallalhatatlan mert nagyon nagy kovetkezmenyekkel jar nekem


felek hogy maj vagy hasnyálmirigy problema vagy gyomor


kozben masok meg fiatal kortol kezdve minden aldott nap isznak aztan megsem betegednek meg


2022. okt. 31. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, aki egyáltalán nem bírja, szóval ezen ne gyötörd magad. Igazából nem egyértelmű a kérdésedből, hogy ez miatt érzed rosszul magad vagy a nők miatt?
2022. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen nekem ez nagy problemat jelent mivel igy kiesek a szorakozohelyekrol es tovabb csokkennek a lehetőségeim száma arra h legyen nemi eletem
2022. okt. 31. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a nemi élet hiányzik, azt pénzért is lehet kapni. Ha viszont normális kapcsolatra vágysz, akkor 33 évesen már nem feltétlenül egy szórakozóhely a legjobb pálya ismerkedni. A másik észrevétel pedig az lenne, hogy eleve úgy próbálsz ismerkedni, hogy ha lesz nő, lesz szex. Ez semmivel sem rosszabb hozzáállás, mint a lesz nő, lesz tiszta ruha, főtt kaja.
2022. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsanat de amikor 30 feletti nok jarkalnak es kelletik magukat vagy kifejezetten szert mennek h legyen szex akkor mirol beszelunk?


nekik lehet?

2022. okt. 31. 22:45
 5/6 A kérdező kommentje:

ezzel az "eridj prostihoz" jellegu oltogstasokkal nem vegzaljak a noket erdekes...


pedig rajuk is ki lehetne talalni valami formulat


pl: kell penz? ott a penzintezet es a hitel


nem kell ahhoz gavaller udvarlo

2022. okt. 31. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Na itt a nőgyűlölő szerencsétlen 😂
2022. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!