Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 2 hete használom az ÉFT...

2 hete használom az ÉFT technikáját,mennyire normális ez igy?

Figyelt kérdés
kb 2 hete használom az Éft kopogtatást, azóta úgy érzem tele vagyok érzelemmel,de sehogy sem tudom kiadni . Sok problémát próbálok megoldani ezzel ( onbizalomhiany ,szociális , nehézségek,magány és hasonlók) és kb 7 8 ilyen problémára kopogtatok minden nap 5-10 perces videó segítségével.Mrnnyire normális hogy ennyire "telitve"érzem magam érzelmekkel, és még magam sem tudom elmondani mi bajom ,de minden idegesít , és mindenen hamar felkapom a vizet . Lehet e ehhez köze, és ha igen ez így normális?

2023. máj. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem normális ilyen baromságokban hinni.
2023. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krwkco ***** válasza:
90%

Nem szabadna ilyen sok problémának a megoldását egyszerre megcéloznod. Válassz ki egyet és foglalkozz vele mondjuk egy hétig.

És kopogtatás közben mélyülj el. Ügyelj a légzésedre és érezd, hogy nyugodt vagy.

2023. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm ☺️
2023. máj. 1. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

"Sok problémát próbálok megoldani ezzel ( onbizalomhiany ,szociális , nehézségek,magány és hasonlók)"


Valahogy mindig az ilyen mindenféle próblémától küszködők hisznek az ilyen barmok által kitalált dolgokban. ÉFT kopogtatás édes Istenem 🤣 Szerintem tudat alatt még nem vagy teljesen sötét és érzed hogy mekkora hülye vagy hogy ilyen baromságnak bedőltél onnan a felerősödött indulatatok.


-egy pszichiáter

2023. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krwkco ***** válasza:
60%

"-egy pszichiáter"

Na persze...

"próblémától" Egy pszichiáter tudná, hogy hogyan kell ezt a szót leírni.

2023. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves "pszichiáter",örülök hogy írtál, a megfogalmazásodból nagyon szépen látszik az a rengeteg tudás amit az évek során magadba szivtal:)) ha a betegeiddel is így beszelsz akkor az megmagyarazza miért töltöd a szabadidodet a gyakorin 😂
2023. máj. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!