Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kiszemeltem allergiás a...

A kiszemeltem allergiás a kutyákra sajnos. Én pedig kutya párti vagyok, nagyon szeretnék egyet majd otthonra. Mit lehet ez ellen tenni? Egyáltalán lehet-e?

Figyelt kérdés

Elsősorban orvosok, orvostanhallgatók válaszát várom.

Vagy esetleg olyanokét, akik perfectek bioszból.


2008. dec. 30. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Választanod kell. Az allergiát manapság nem tudjuk gyógyítani, csak megelőzni, illetve tüneti kezelést alkalmazni. Az is biztos, hogy kutya allergiás mellé kutyát nem vehetsz, még úgy se, hogy nem egy helységben vannak, mert a szőrt úgy is behordanád magadon.
2008. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nézzd az én párom is allergiás.Nem tudom pontossan, hogy a te párodnak, milyen jellegű és mértékű van?Bőrváltozás, vagy légúti vagy stb:...???Az én párom sajnos, fullad, erőssen a kutyára, és könnyezik a szeme, semmi nem használ neki, csak az, ha nincs a közelébe kutya vagy macska.Ő is nagyon szereti az állatokat, meg én is, de ez nem is volt kérdés nálunk, hogy ha szeretjük egymást, hogy mit válasszunk?.Szóval,hiába is szeretnék, tudjuk, hogy mivel járna,csak szenvedés lenne, főleg a páromnak és annyit nem ér az egész, ezenkívül az állat se biztos, hogy jó érezné, magát mert ez akkor is valahol érződne.
2009. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De csak kutyára más jószágra nem.

Köszönöm amugy a válaszokat.:))

És a második válaszolónak külön köszönöm:))

De mindkettőtöknek ment a hasznos válasz:))

2009. jan. 4. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:

kopaszkutya :)

esetleg ha megpróbáljátok hozzá szoktatni, akkor rövid, nem hullós szőrű fajta, napi egy-kétszer kikefélve, hogy kevesebb legyen a hulló szőr.

2010. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!