Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csúnyán felsebzette a számat...

Csúnyán felsebzette a számat egy kutya, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általános ellátáson túl vagyok, viszont a szám akkorára dagadt, mint Geronazzo Mátiáé :) Szeretném mihamarabb a régi valójában látni, vmi ötlet?
2011. szept. 26. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogyan?
2011. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
játszottunk. beleakadt az alsó fogsorobáól kb 3 fog az én felső ajkamba
2011. szept. 26. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég beteg... :D Én akárhányszor játszottam a kutyával, soha nem volt a foga közel a számhoz. Na mindegy.

Jegeld szerintem, attól talán lemegy.

2011. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 okoska31 ***** válasza:

smároltál a kutyával?:)


komolyra fordítva: mivel a kutya szájában vannak olyan baktériumok, amiket nem feltétlenül visel el egy ember - érdemes lenne lefertőtleníteni a környékét a sebnek.

2011. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem épp csók volt, amit utána kapott...:)

egyébként adattam be tetanuszt, a duzzadás zavart, de szépen lohad.

2011. szept. 29. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:

A jegelés jó ötlet. Kamillatea főzete hidegen borogatásként is jó, és ha van körömvirágkrémed, akkor az kiváló rá. Meg az Idő - sajna, kénytelen vagy várni.


Engem egyszer a macskám csapott szájba manccsal, játékból, én is roppantul szép voltam pár napig. Ő is csak egyszer csinálta életében és nemigen hiszem, hogy megpróbálkozik vele még egyszer. Nem verem az állatot, de azért még egy macska is szót ért a hangsúlyból - meg ezt is érzi, hogy kicsit (vagy nem is kicsit) túllépte a határokat...hát még egy kutyus!


Jobbulást! :)

2011. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm! :) körömvirág nagyon jó ötlet, hogy nem jutott eszembe...!

tőlem akkor kapott a blöki egy fülest, úgy ugrott a hülyéje, hogy nem csak a számat találta el, hanem a homlokom is. hát igen, akkora a dög, mint egy kisebb dinoszaurusz :)

2011. szept. 29. 14:22
 8/12 anonim ***** válasza:

:) Aranyos lehet. (Magam is szeretem az állatokat, a kutyákat is.)


Persze, ez gondolom téged most nemigen vígasztal. Meg őt sem, mert biztosan érzi, hogy túl messzire ment...

A körömvirág tényleg csodákra képes, tapsztalat. :)

2011. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a jegelés jó ötlet!Az úgynevezett"szárazjegelés" ami abból áll,hogy egy tiszta konyharuhába tekersz egy jégakut és kb. 15 percig rajta hagyod a szádon!Jobbulást!:-)
2011. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) szerencsére meglepően lelohadt, most már csak körömvirágkrémmel kezelgetem:)
2011. szept. 30. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!