Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segített már talpmasszázs...

Segített már talpmasszázs nőgyógyászati problémádon? Ha igen konkrétan min?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

???

Elvileg megoldást keresünk problémára, nem megoldáshoz keresünk betegséget.

2010. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Húha... biztos bennem van a hiba, de nem értem!

pl. ilyen válaszra vártam: Igen, rendszertelen ciklusom helyre állt! VAGY Nem, jártam hozzá, de ugyanúgy görcsölt a havim stb.

2010. okt. 11. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy betegsegre igy megoldast keresni nem lehet, de amikor mar egy konkret betegsegre szeretnel informaciot kerni, akkor ugy tedd fel a kerdesedet,

mivel a nogyogyaszati betegsegek nagyon tobbfajtak. De nagyon sok mindentol fugg az, hogy lehetseges-e a masszassal, mivel a masszazs lehet egy kiegeszito technika, ami hozzasegit a panasz megszunteteseben, de mint onnallo kezelesi forma nem lehet gyogyito hatasa.

Mivel ezek a betegsegek a belulrol jonnek, keletkeznek, igy nagyon fontos az, hogy belsoleg is legyen kezelni, aztan mar lehet a masszast is segitsegul hivni, de ahhoz, hogy jo hatast erjunk el, ahhoz tobbszor kell ezt a masszast elvegezni, tehat kura szeruen.

2010. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14:00

En igen hasznalom a talpmasszirozast, de nem csak erre, hanem nagyon sok esetre, mivel szeretem es valoban nagyon hatasos.

A menstruacos gorcsoknel hatasos volt, de En kozben cickafark es kamilla teat is fogyasztottam.

Fejfajasnal szinten hatasos, de minden fajdalomnal lehet hasznalni, mert segiteni fog.

2010. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!