Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kéz-, talpmasszázs. Ha becsípő...

Dikó13 kérdése:

Kéz-, talpmasszázs. Ha becsípődik egy idegszál a derék környékén, akkor hol kell a kézen vagy talpon megmasszírozni? Ha a becsípődés baloldalon van, akkor a jobb talpon kell masszírozni a kérdéses pontot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Csontkovács tud rajta segíteni. Hol laksz? Én Őrbottyánban tudok egy nagyon ügyeset ajánlani.
2010. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmész az ügyeletre, nyomnak bele egy injekciót, 2 nap alatt jobban leszel. Nem hiszem hogy a talpmasszírozás ezt megoldja, de lehet csak én vagyok szkeptikus.
2010. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, de messze lakom tőled, a Balatonon. Így még soha nem csípődött be. Úgy járok-kelek, mint egy 70 éves. :)

Az injekcióval várnék még pár napot, hátha javulni fog hamarosan.

2010. dec. 13. 15:37
 4/4 anonim válasza:
NEHOGY adass be injekciót!!! látom, már régi a kérdés, mégis írok hozzá, talán másnak is tudok segíteni! Én sajnos 2x is elmentem pár hónap különbséggel injekcióra, valóban jobb lett, de már nagyon megbántam, ugyanis szteroidot adnak, nekem totál felborította a hormonháztartásom, amitől feljött 15 kg, és akárhogy diétázom, sportolok, semmi eredmény, nagyon el vagyok keseredve!!! Ha még 1x választhatnék, inkább a fájdalom, vagy gyógyszer!
2012. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!