Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Energiaátadással gyógyító...

Energiaátadással gyógyító embert keresek. Volt egy ilyen ember de sajnos már nagyon öreg és nem csinálja .S nem ő nem tud mást ajánlani . Szóval Budapesten vagy Eger és környéke érdekel! ?

Figyelt kérdés

#Alternatív gyógyítás# energiaátadás
2023. jún. 17. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit messzebbről de tudok küldeni pozitív jó és gyógyító energiákat. Érzem a negatív és alacsony rezgésszintedet, ezért már most irányítom feléd ha nyitott vagy rá és magadba fogadod a belső energiát, az angyalok óvó szeretete legyen veled!
2023. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is vennék a cuccból, ha nem szívták el mindet!
2023. jún. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
XD
2023. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod ha mindazon átmentél volna amin én az elmúlt 6 évben és jelenleg is betegséggel kínlódnál mint én …. Orvostól -orvosig járni …

Akkor nem írnál ki ilyen megjegyzést és nem tennéd röhej tárgyává a bejegyzésemet.

2023. jún. 30. 00:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Másnak is van baja, de nem az ilyenek oldják meg sajnos.

Én is súlyos betegséggel szenvedek, nekem sem igazán úgy alakul, ahogy jó lenne, de attól nem fordulok az áltudományokhoz.

2023. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De persze mindenki azt csinál, amit akar.
2023. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!