Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottam,hogy ízületi problém...

GáborGab kérdése:

Hallottam,hogy ízületi problémákra jó a kannabisz olaj és a marhatőgykrém. Mivel már régóta próbálkozok,járok orvoshoz IS,nem tudtak semmi használhatót mondani,így erre a két termékre kérnék visszajelzést,esetleg melyik pontos típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Hát a cbd olajra ne adj ki pénzt.
2023. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kurkumat probaltad mar izuleti gyulladasra? Nekem bevalt nagyon. Jo meg a zold kagylo is allitolag, az viszont nekem nem hatott semmit.
2023. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:

Attól függ, mi a gondja az ízületednek. Sokféle oka lehet az ízületi problémáknak, és mindegyikre eltérő az ajánlott kezelés. A CBD olajat mindenre ajánlják mostanában, de szerintem ez is csak az újabb "csodaszer" kategória, egy felfuttatott, de korántsem olyan hatákony anyag. Szerintem sem érdemes rá költeni. Derítsd ki elsőre, mi a bajod. Még ha gyógyszert nem is tudnak rá adni, azt csak meg tudják mondani, mi a betegséged.

Ha nagyon nem mondanak semmit, lehet hogy érdemes kivizsgáltatni magad, nincs e lyme fertőzésed. Az rá tud menni az ízületekre.

2023. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már régóta szenvedek vele,de egyre több helyen,és egyre rosszabb.

Lassan már 1 éve várok mr-re.

Volt röntgenezve is 1 ízület,többször jártam ortopédushoz,de csak annyit mondott a vállamra,hogy porcgyűrű sérülés,és kb végleges,mikor elvileg az gyógyítható,kezelhető.(1 másik azt mondta gerincre meszesedés)

Az elmúlt 1 évben edzettem,de hiába volt ebből utóbbi fél év hónapos pihenőkkel,heti 1 órára csökkentve is,az állapotom jóval rosszabb,mint 1 éve mikor próbáltam tornával,mozgással tenni ellene.

Szóval külön diagnosztikát sehol nem kaptam,reomatológusnál voltam gyógyvizes kezelés beutalására,de semmit nem javult semmit.Hozzáteszem 35 éves vagyok,75kg,átlagos magasság.

Szóval nem tudom.Eléggé csalódtam új fent az orvostudományban.

Főleg,hogy nem csak orvosok(rendelésen kívüliek) adnak tanácsot,hogy itt többről van szó,mint kis kopásról.

Cartinorm-ot is szedek 1 éve(előtte is több készítményt próbáltam),de vagy ennyit használ,vagy semmit.

Akkupunktúrát is próbáltam.De ha mást nem visszavezetnek mindent lelki okokra.Csak hozzáteszem,hogy ott is az orvosokkal hasonló a helyzet:Tünet van,nem értik miért/együtt rájövünk,hogy mi legyen,részben/majd egyészben úgy teszek,és a helyzet ugyanaz,vagy rosszabb.

2023. jún. 27. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!