Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A CBD olaj átmenetileg felerős...

A CBD olaj átmenetileg felerősítheti a meglévő problémákat?

Figyelt kérdés

Először életemben próbálom, három napja szedem először, most kezdem emelni a napi 1 cseppet, majd napi kettőre és így tovább.

0,5 % -os az olaj. Soha nem szedtem ezelőtt.

Alapvetően ízületi problémákra és krónikus gyulladásra képzelem el majd a gyögyhatását, de problémáim komplexek, többrétűek, így sok gyógyító oldala érvényesülhet idővel.


Ami a kérdést illeti:

Azóta, 3 napja gyakorlatilag bellobbant az összes ízületem, izmom. Nem tudom ez okozza e, vagy alapvetően valami más felbolydította a szervezetem, esetleg fertőzés, akkor is az ízületeken érzem először.

Tapasztalt valaki ilyet?

Köszönöm.



2023. aug. 11. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem 0,5 hanem 5%-os. Elírtam.
2023. aug. 11. 18:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Mindenesetre próbáld ki hogy abbahagyod és javul-e.
2023. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Még csak a napokban kezdtem el, máris hagyjam abba?

Más jellegű, pl homeopátiás szeretnél direkt mondják is, hogy rövid ideig erősödhetnek a tünetek.

A CBD olajnál nekem az üzletben senki nem mondta,és a leírásában sem láttam.

2023. aug. 12. 05:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár napig még próbáld használni, de aztán tarts szünetet, amikor egy hétig használtad nagyjából, mert utána már javulnia kéne. Persze ha jobb lesz közben, akkor folytasd, de ha ebben az egy hétben rosszabbodik és nem javul pár nap után sem, kis szünet, aztán újabb próba. Nem reagál rá mindenki egyformán
2023. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot!
2023. aug. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!