Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segített valakinek Bemer...

Segített valakinek Bemer mágneses készülék fülzúgás, fülcsengés enyhítésében?

Figyelt kérdés
Nekem most ajánlotta orvos. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mennyi idő egy kezelés, mennyibe kerül?
2010. okt. 19. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha az orvos ajánlotta akkor biztos segít a fülcsengésen is. Na most azt nem tudom, hogy a Bemer-nél mennyibe kerül egy kezelés, de nem olcsó. Ma már lehet kapni ilyen mágneses készülékeket amelyek otthoni használatra vannak kifejlesztve. Hatásában ugyanaz mint a Bemer, de sokkal kedvezőbb árban. Az én tapasztalataim, hogy allergiára, érszűkületre, fájdalmakra, vérnyomásproblémákra, reumatikus panaszokra nagyon jó és hatásos.

Mi a nyáron vettünk egy ilyen otthoni készüléket és nagyon meg vagyunk elégedve, sokat keresgettem és ezt a készüléket találtam ár-érték-minőség arányban a legkedvezőbbnek. [link]

2010. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fulzugasod attol is lehet, hogy ferden harapsz es kikopott az allkapocsizuleted. A ferde harapas kihat az egesz szervezetre, nyak, vall, derek fejasod lehet tole es az emlitett fulzugas, vagyis tinitus. Elobb minidg meg kell keresni oz okot, mert igy csak gyogyitgatod magad evekig, tobb kevesebb sikerrel, de a problemad nem mulik! Kikernem egy jo fogorvos velemenyet is!!
2010. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ezt még nem is hallottam, utánajárok.
2010. okt. 29. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem i9s zúg több mint 2 éve voltam Bemer terápián 10 alkalommal javult a zúgás de nem múlt el lehet h kevés volt a 10 alkalom sajnos nem volt lehetőségem többre.Ha régebb óta zúg a 20 alkalmat meg kellene próbálni.Majd írd meg mi lett:)szorítok az állkapocs ízületi probléma is okozhatja ahogy írták nekem évek óta kattog az állkapcsom.Majd jövő hónapban megyek fogszakorvoshoz.
2010. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Egy érrendszeri vizgálat előzte meg a kezelést. A doki szerint vannak utaló jelek az érszűkületre, mely előidézheti a fülcsengést, zúgást.Egy 30 napos terápiát javasolt. Ez állt egy 15 perces SONOMAT-os kezelésből és egy 25 perces Bemer mágneses kezelésből, melynek az alkalmankénti ára: br. 3000Ft.

Ezt végig járva szép kis megkönnyebbülés volt a zsebemnek, de sajnos az indító ok nem szűnt meg. A kezelés ideje alatt az ízületi problémáim csökkentek, de azóta újból a régiek. Sajnos a nagy ígéretek messze elkerültek.

Egy hónapja fejeződött be a kezelés és azóta is minden a régi, kíváncsian várom a kontrol vizsgálatot és a TUDOMÁNYOS magyarázatot.

2010. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Aki írt a BEMER-ről : aóta voltál plusz kezeléseken ?


Én 17 év vagyok beteg..:(( Érdemes belevágni ?

2011. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia.Igen voltam kibéreltem 1 hónapra de sajnos nem segített szerintem nálam biztosan pszichés lelki oka van ezért nem is segített.Végülis megpróbálhatod hátha neked segít ki tudja mi okozza.Sok sikert!
2011. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gejza24 válasza:
Nekem sajnos nem segített a mágneses kezelés, pedig hónapokon át próbáltuk.... semmi
2011. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gejza24 válasza:

De az akusztikus neuromodulációval már majdnem teljesen megszűnt a fülzúgás (kopp-kopp)


BG

2011. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia, hol lehet ilyen akusztikus kezelést igénybevenni, hányszor kell menni, és mit jelent?
2011. okt. 26. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!