Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meik gyógyszer használt...

Meik gyógyszer használt legjobban idáig neked az allergiás tünetek enyhítésében? /orfolyás, szemgyulladás,

Figyelt kérdés
por,buza felek pollenje nyirfa stb re vagyok allergia
2010. jún. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltad már az allergiakezelő orrlámpát?

Nekem ez bevált

[link]

2010. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az allergiát célszerű az okánál kezelni, sejtszinten.

Erről bővebben az egeszsegben@gmail.com címen tájékozódhatsz.

2010. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rianas válasza:
Hosszú évek pollenallergiája után véletlenül a Bükkszéki Strand üdülőjébe tévedtem, ahol gyanútlanul 10 napig üldögéltem a gyógymedencében, ha már ott vagyok... Csodálkozva tapasztaltam, hogy utána az embermagasságú parlagfű közt se volt semmi bajom. Azóta Salvusvízzel gargarizálok, inhalálok minden évben, és egy-két tüsszentésen kívül semmi tünet! Holott előtte minden évben hónapokig nagyon rosszul voltam, még anafilaxiás sokkot is kaptam. Ezt a salvust minden patikában lehet kapni, 1,5 l 4-500 Ft. Mivel magyar és olcsó, senki sem reklámozza. Akiknek eddig ajánlottam, mindenkinek segített. Töltsd orrcseppes flakonba, és porlaszd az orrodba naponta többször. Este inhalálj, ha nagyon rosszul lennél. Meginni nem kell! Még egy tipp: az esti hajmosás! a párnádról rengeteg pollent szívsz be éjjelente, ami beletapad a hajba!
2012. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem por allergiám van és Histisintet szedek.
2017. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!