Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 3 napja megállás nélkül,extrém...

3 napja megállás nélkül,extrém durván fáj a fülem és a torkom és nem akar elmúlni,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már a 4.napja,hogy hiába veszek be napi 3(akár 4, 50mg-os Cataflamot,semmi sem segít).Kínzóan intenzív a fájdalom mint a torkomban,mint a fülemben,a nyelés szinte már lehetetlen.Végső elkeseredettségemben már egyszerre vettem be 2db Cataflamot,de még csak egy picit sem enyhített a fájdalmon.

Mi lehet ez és mit kéne tennem??

(sósvizes öblögetést,forró teát már próbáltam)

Külföldön tartózkodom épp,így az orvoshoz való eljutás lehetetlen.



dec. 30. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ország az, ahol nincs orvos? Antibiotikum kell!
dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy szinte olyan érzés van a torkom akkor is,ha nem nyelek,mintha valami folyamatosan marná,savas lenne.Borzasztó, aludni se tudok!
dec. 30. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy lehetetlen, biztosítás és azonnal ügyelet, ugyanis a gyulladás az agyadig is mehet, sőt életveszélyes is lesz.
dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig kérdezd meg a szállásadót, hogy hol van orvos.
dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom... nem vicc, tenyleg megtortent, hogy valaki amiatt halt meg, mert a fulebe savat ontottek, amikor aludt. Neked ez mi lehet, van valami otleted, mikor kezdodott, mitol alakulhatott ki? A leirasod alapjan nincs ra bizonyitek, hogy bakterialis fertozes.
dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyik napról a másikra.Kedden lefeküdtem,teljesen egészségesen,szerdán pedig már így keltem.

(tudom,undi,de az orromból átlátszó-sárgás cucc jön,amit pedig felköhögök sárgás-zöldes-barnás és nagyon ragadós)

dec. 30. 01:42
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg bakteriális fertőzés, antibiotikum kell, azt pedig orvos ad.
dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 krwkco ***** válasza:
49%

"Sárgás, zöldes orrváladék Minden esetben előrehaladott megfázásra vagy fertőzésre utal, ha az orrváladék színe sárgás vagy zöldes árnyalatúvá változik. A folyamatot általában egy olyan vírusos fertőzés okozza, amit a beteg elhanyagolt és gyulladás, bakteriális felülfertőződés jött létre."

[link]

dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
MA keress orvost, mert súlyos következményei maradnak az elhanyagolásnak!
dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sárgás váladékot okozhat vírus is, én az extrém durva fül fájás most írtam, hogy valószínűleg bakteriális, de ehhez nyilván orvos kell.

Azért valljuk be, hogy nagyobb a esélye egy ilyenre, mint arra, hogy valaki álmàban savat önzött a fülébe.

dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!