Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biorezonancia vizsgálattal...

Biorezonancia vizsgálattal kapcsolatban tapasztalokat szeretnék. Esetleg a Natúrpont-nál van valamilyen tapasztalat ? Az Erzsébet kőruton lévőnél.

Figyelt kérdés

febr. 1. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges erre pénzt kiadnod, mert nem hiteles, amiket mutat a vizsgálat. Úgy gondolom, hogy sokkal hasznosabb, ha elmész rendes orvoshoz, aki ad beutalót szakorvosokhoz, csináltat egy nagylabort. Én ebben bíznék, nem az ilyen kétes hírű dolgokban.

Itt egy érdekes cikk róla: [link]

febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De... : ez most nem az én pénzem lesz.

Valamikor én is voltam.

Talán pár ételallergia volt.

Nem tudom hogy zajlanak ezek a dolgok. Vidéken voltunk ehhez hasonló "állapotfelméresen"

Ott számítógéphez volt csatlakoztatva ez a kis kütyü.

Az eredmény emailon lett atküldve. Egy nagyon rendes türelmes lelkiismeretes nő csinálta. Ezt azért mondom mert a családtagom "vizsgálta" és ő volt az első akivel tudott beszélni a betegsége után.

Persze itt nem álltunk meg, tovább orvoshoz....

Ami számomra meglepő volt, hogy nagyon sok eredmény egyezett a vizsgálattal.

Pl..: alacsony vitamin szintek..magas koleszterin szint.

Szervek működése..

Biztos láttad már a labor színes tábláját ahol be van jelölve hogy kb hol áll a mért

eredmény. Itt is olyant kaptunk. , persze mellé írva a számokat is.

Talán ha valamit mutat ez a teszt szerintem arra való hogy felhívja a figyelmet valamire amit ki kell vizsgálni.

Ez olyan szalmaszál a fuldoklónak. Sajnos a hosszú várakozások a bizonytalanság az esetleges lekezelés elviselése nagyon nehéz.

Egy iránymutatásban reménykedik ilyenkor az ember.

febr. 1. 13:32
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, ezekkel a baromságokkal pont ezt használják ki, de pénzért akár magánban lehetne egy komplett vérvétel is,vagy államiban térítéses ellátás és nem kell várni,az még olcsóbb is. Ezekkel a biorezonanciás vizsgálatokkal nem tudsz mit kezdeni, mert ugyan kaphatsz releváns eredményt, de egyrészt lutri, másrészt a megoldás rá minden tudományos alapot nélkülöz. Ettől függetlenül lehet kedves az aki elvégzi, belőled él.
febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy kicsit én is szkeptikus vagyok, azért is próbáltam ki anno.

Persze, lesz vizsgálat is.. hagy ne mondjam magánban.. már ammeddig lehet anyagilag bírni. Csak már nagyon "sokszázezerbe" került és még mindig csak a keresgélés... Közben rosszullét.

Azt nem tudjuk hogy állami intézetben hogy lehet fizetős szolgáltatást kérni

febr. 1. 18:35
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Úgy, hogy mikor odamész, akkor megmondod, hogy te térítéses vizsgálatot szeretnél, vagy felkeresed az adott szakrendelést és megkérded mi az elintézés módja, esetleg a honlapon elolvasod a térítési szabályzatot.
febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak magánlaborok (pl., Synlab), oda is el lehet menni elvégeztetni olyan vizsgálatokat, amelyeket az állam nem fizet.
febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!