Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kivághatom én a szemhéjamon...

Kivághatom én a szemhéjamon lévő gyulladt, borsónyi méretű árpát?

Figyelt kérdés

Üdvözletem újra. Krém, borogatás, csepp nem használ. Szemészeten nem foglalkoznak velem, írják fel ugyanazokat, amiket már mondtam, hogy tucatszor kiváltottam korábban. Én biztos jobban tudom, de azért higgyem el, ez működni fog... Lófaxt. Gyulladtan egyébként sem műtenek, de amikor nem volt gyulladt, akkor sem tették, és amikor nemrég gyulladtan mentem sebészetre, ahonnan a szemészetre tereltek, azért csak a kezembe nyomott egy fizetős helyet a sebészeti pi**a... Összetéptem, kidobtam. Pénzem nuku, sok másra tudnék spórolni, ha egyáltalán sikerülne, ráadásul az árpa ugye vissza is térhet, de akár egy életre megszűnhet.


Úgy is azt mondták, hogy csak egy kicsike vágás lenne a műtét (ami soha nem fog megtörténni), aztán kikaparják. Ennyi erővel ezt itthon nem csinálhatom meg magamnak, ha van egy éles késem és gyógyszertári fertőtlenítőspray, aztán Betadine?


Vagy ha mondjuk belevágnék, aztán vagy sikerültnek nyilvánítom az akciót, vagy nem, de utána bemegyek a kórházba és ott lekezelik?


márc. 11. 22:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire zavar miért nem vágatod ki? Rá kell szánni a pénzt. Biztos nem szòrakoznék ezzel. Azt felejtsd el, hogy kivágod magadnak, talán a szemed bánná.
márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

Szememmel nem kísérleteznék.

Mit adtak rá? Ezekkel a bagatell gyógymódokkal meg mint pl borogatás csak az időt húztad. (mivel a nullával vetekszik a hatásuk már bocs…) Viszont egy ismerősömnek valami szteroid tipusú gyógyszert adtak ami 2 hét alatt rendbe vágta az árpát.

márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Darius- ***** válasza:
29%

Na nem gond, mert ha hazatérek nem lesz netezés telefonról. Mindig belejavit abba amit írok

Tehát ideg és még lett volna

márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hónapok óta van árpám... Nem hetek kérdése. És a hónapok alatt nem 2-3 hónapra gondolok. De alapvetően közel 10 éve jön vissza minden évben, vagy talán egy év nem volt, amikor elmaradt. Magától múlt el, mert a diplomás nyomorékok hatalmas szakértelmével csak a tárcánk lett könnyebb. Hetekig használtam a krémeket, borogattam kamillával, semmi nem történt. Hetekkel vagy hónapokkal később magától húzódott vissza.
márc. 11. 22:34
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Ne csináld, megbánod. Menj magànba.
márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
12-es: A háziorvosom Vigamox cseppet írt fel a felhőbe, azt váltottam ki ma. A szemdokik sokféle krémet felírtak. Floxal, Tetran, Septosyl, Tobrex... Talán volt más is, nem tudom. Ezeknek a neve jutott eszembe. Mindig ismétlődtek ugyanazok. Első alkalommal kiírta ezek közül valamelyiket, de nem vált be. A második szemdoki kiírt egy másikat, az sem jött be. Akihez mentem harmadik körben, felírta az első krémet. Bla, bla, bla... Volt, hogy háromszor volt meg itthon ugyanaz a kenőcs, mert elfelejtettem, hogy már korábban megvolt.
márc. 11. 22:40
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvakulsz aztán, okold magadat...
márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Darius- ***** válasza:
21%
Ha nem múlik el egy hét múlva más a helyzet. Érdemes lenne műteni, mert kitisztítanak a gyulladt részt. De tudd ha kinyomod mégis és egy kevés genny is bekerül a szembe nagyobb lesz a baj sokkal. A gennyel nem lehet viccelődni. Fogtalyog után is haltak meg vérmérgezésben, miután lenyeltek a gennyel
márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%
De miért mindig máshoz mentél? Ugyan ahhoz menj vissza, hogy ez nem jó adjon mást, ők se tudhatják feltétlen elsőnek, hogy mennyire erős kezelés kell a te esetedben, hanem általánosan járnak el. Valszeg ugyan azt az első kört futod le minden orvossal. Amúgy mint említettem egy ismerősöm kapott szteroid típusú gyógyszert ami egy ilyen belsőleg ható tabletta volt. Talán kérdezz rá. Úgy is csak külsőleges használatú dolgokat próbáltál.
márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Már vagy fél éve van árpám... és minden évben hónapokig van árpám. Nem műtik. Kértem szépen, kértem csúnyán, kértem milliószor, de nem műtik. Krémet írnak fel. Én akarom a legkevésbé, hogy belevágjak a szemembe, de már nem tudok mit csinálni.


Egyedüli családfenntartó vagyok, még hónapokig így marad, ha nem tovább, mert apám műtétre vár, és amíg az nem sikeres, a jogsiját sem kapja vissza, amivel a kenyerét keresi, mást pedig nem tud csinálni, mert négyből három szívbillentyűje kuka és nem bírná. Apám nevetséges táppénzét meg hónapok óta nem küldik neki, annyival is kevesebb van itthon, de arra sincs más, minthogy "ez van", semmi nem történik a telefonálással. Nem tudok magán úton intézkedni, nem fér bele, ingyenesen kellene, ott viszont lepattintanak krémmel.

márc. 11. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!