Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátiás gyógyultak!...

Homeopátiás gyógyultak! Mennyi idő elteltével kezdet használni nálatok az alkati szer? Van esetleg olyan akinél az első "próbálkozás" nem sikerült?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem sikerült, de eltelt két nap is és csak utána használt, de bevált, és azóta csak ilyet hazsnálo,, akármi problémám is legyen nem szedek semmilyen gyógyszert se mostmár
2010. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem hozzászólóhoz...

Nálam az alkati szer teljes hatása kb 10 nap után volt teljes. Már 24-48 óra után kell érezz változást, ha eltalálták a szeredet.

Hadd ne mondjam, hogy azóta én sem szedek más (allopata)gyógyszert!

2010. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat h belekérdezek de tudnátok nekem fejér megyében egy jó homeopata szakembert??Depresszió pánikbetegségre.Köszi
2010. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a Fejér megyei orvosok listáját találod.

Ha depresszió a probléma, akkor általános vagy házi orvost válassz. Amúgy mindegyik orvos kapott képzést a depresszió, illetve a lelki panaszok homeopátiás kezelésére.

2010. nov. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!