Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismamáktól:a derekuk mikor...

Kismamáktól:a derekuk mikor kezdet fájni? Már fájt az első pár hétben is? Vagy csak a vége fele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinel mas. Van, akinek vegig, van, akinek semmikor, van, akinek par hetig vagy alkalmankent. Nekem ez volt a terhesseg elso jele, mert soha nem volt elotte komoly derek fajasom, de a terhesseg alatt tobbszor is volt, hogy egyedul keptelen voltam felkelni es a terhesseg utan is ez problema volt. Probaltam gyogytornat, ami egyebkent ingyenes beutaloval es egyeni is, tehat csak te vagy bent az orvossal. Semmi sem segitett, talan egy picit enyhitett a gyogytorna, de csak atmeneti megoldas volt, mert ettol meg elo-elo jott a hatfajas. Szules utan par hettel elmentem csontkovacshoz. Azota vagyok jobban. Mar a fajdalmam tized akkora sincs, de mar sosem lesz a hatam a regi. Pedig ahogy mar irtam, nekem elotte ezzel sosem volt gondom. A hatfajas volt az elso tunetem, az egesz terhessegemet vegigkiserte meg utana is ugyanugy addig, amig a csontkovacs nem segitett. Olyanrol is tudok, akinek sosem volt. Mindenki mas es minden terhesseg is mas. Persze elmozdulhat utana is a csont, akinek terhesseg alatt fajt, de eleg evente 1-2 alkalom, hogy karban tudd tartani. Nagyon nagy valtozast okoz a csontkovacs, ez biztos.
2010. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszy a választ!
2010. máj. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!