Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudnék még kipróbálni...

Mit tudnék még kipróbálni természetes gyógymódként? Help..

Figyelt kérdés

Petefészek, alhasifájdalom, égő húgyutak és most már a vesémnél is érzem a fájdalmat. Görcsöl a hasam a köldökömnél és sem az urológus sem a nőgyógyász nem képes találni rá megoldást. Azt mondják semmi bajom.

Olyan mint ha menne fel a fertőzés.

Voltam magánnál felírt antibiotikumot, de végül nem használt.

Valami természetes gyógymódban gondolkozom amik jók lehetnek fertőzés ellen. Nem szívesen tükröztetem meg a hólyagomat, de ha nem marad más akkor ez lesz nyilván magánban mert az állami orvosok szerint semmi bajom. Algopyrinen élek babatervezés előtt. Nagyon el vagyok elkeseredve.



ápr. 15. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Menj el magánorvoshoz mielőtt komoly baj ki nem alakul. Lehet bohóckodni egy megfázásnál természetes gyógymódokkal, de itt nem érdemes.
ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is rengeteg folyadék, 3-4 lett minimum. Mérd, mert sokan csak azt hiszik, hogy isznak eleget.

Cickafark tea jó a női bajokra, ülőfürdőnek is, pl kamillával együtt, ami gyulladás csökkentő.

De amíg nem derül ki, hogy mi bajod, addig hajtsd az orvosokat, mert ha valami komoly, akkor nem szabad várni a megfelelő kezeléssel. A természetes dolgok csak enyhe esetben jók, vagy rásegítésnek.

Én voltam hólyag tükrözésen, ne félj tőle, a gyomortükrözésnél 100x jobb :D és talán választ is kapsz. UH nem tudom volt-e, az is kellene. Vizelettenyésztés mit mutat? Vérkép?

ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen szűresd le magad nemi bajokra, szedj görcsoldót, fájdalomcsillapítót, esetleg Rowatinexet és ne vállalj babát, amíg ki nem kezelnek.
ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vérképem és a vizeletem is rendben volt. Nem találtak semmit az ultrahangon sem. Ct-m is volt pedig gyerekvállalás előtt nagyon nem ajánlott, de már annyira elvoltam keseredve, hogy belementem a vizsgálatba.
ápr. 15. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt benne gyulladásra utaló jel? Akkor nem az. És nem fertőzés. Emelkedett lenne a fehérvérsejt szám pl. Rákszűrés? Reumatológia? Lelki okok? Ezekre tudok gondolni.

De mindenek előtt nagyon sok folyadék. Nekem sem találtak semmit, bár nekem volt fehérje, genny is a vizeletben, mégsem találják okát 20 éve. De a mindennapos 3 liter megoldotta (melegben még több). Átmossa a vesét, húgyutakat.

ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!