Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Érdekli az embereket a lávaköv...

Érdekli az embereket a lávaköves masszázs?

Figyelt kérdés
Masszőrként nagyon vonz, hogy ezt is megtanuljam, de nem tudom, megtérülne-e a sok befektetett pénz, nyitottak-e erre az emberek, mivel a mi városunkban nem nagyon hallottam még ilyesmiről, csak 1-2 helyen.
2010. okt. 27. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem, tutira kipróbálnám. Vagy befizetném anyut, páromat.
2010. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam róla először. Különben ha ez a szakmád, hivatásod, nyugodtan tanuld meg. Ugye nem kell hozzá tűzhányót venni?
2010. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogy :)

Viszont a készlet 100ezer felett van+tanfolyam, így meggondolandó, hisz "csak úgy", nincs rá pénzem.

2010. okt. 27. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi a lényege? A lávakő kerül 100 000.- be? És más kő nem is jó?
2010. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Valentin napra kaptam a páromtól egy ilyen masszázst.(persze nem ő csinálta hanem egy szakember). Életem legjobb 1 órája volt. Olyan szinten feltöltődtem...Felért egy orgazmussal :D

Nem tudom mennyibe kerülhetett, de ha lenne a közelünkben (faluban lakok) akkor biztos, hogy 2 havonta elmennék egy ilyenre. :)

2010. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!