Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csalán levele tehát csípése...

Csalán levele tehát csípése jó lehet pici kezdődő visszerekre?

Figyelt kérdés
Pici pókháló szerű visszerem kezd lenni. Orvoshoz is menni fogok akitől szintén meg fogom ezt kérdezni mi a véleménye róla. Valaki kísérletezett már vele? Allergiás nem vagyok a csalánra azt tudom.

máj. 21. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne jó? Ez valami babona?

Ha a csalán megcsíp, akkor ennyi, semmi több

máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csalán a bőr felületét irritálja. Nem jut el a erekig.
máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grimfox ***** válasza:
Nem, arra nem jó. Reumára használták régebben, nagymamám még volt olyan kezelésen nem tudom melyik kórházban, ahol végigcsapkodták a testüket csalánnal. Elmúlt neki a reuma, de nem élvezte annyira a kezelést. A viszerekre másféle hatóanyag, és hatásmechanizmus való. Vadgesztenyéből készült krémeket szoktak viszérre használni. Könnyen elkészíthető otthon is, de gyógyszertárban is vehető vadgesztenye tartalmú krém.
máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!