Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen vadgesztenye...

Nektek milyen vadgesztenye tartalmú lábápoló krém vált be visszerekre?

Figyelt kérdés

Most leszek 30 éves, és aprócska visszereket látok a lábaimon. Rengeteg termék van a piacon, és az érdekelne, kinek melyik márka, vagy termék segített.

Köszönöm!



2017. máj. 30. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Az biztos, hogy a Lioton nem vált be sajnos, nekem is van pár aprócska ér, először azt hittem, el fogja őket halványítani, de nem.
2017. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most a HERBioticum Vadgesztenyés lábápoló krémet vettem meg, ezt fogom kipróbálni, mert a krémmánián nagyon dicsérik. Nézz Te is utána, ha gondolod.
2017. jún. 14. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, pont ezt vettem én is, pár napja használom is. Pedig a Krémmánián nem is néztem, de köszi, hogy mondod, majd elolvasom, mit írnak róla ott. :)
2017. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Herbioticumot használom és bejött. Ha mondjuk 3-4 napig naponta kétszer bekenem, akkor teljesen eltűnnek a lila erecskék. Érzetre pedig ha épp betonnak érzem a lábam, azt félórán belül tartósan megszünteti.
2017. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!