Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szoptatos mamanak mellgyullada...

Szoptatos mamanak mellgyulladasra es bimbofajdalomra valaki tanacsolna valamilyen termeszetes gyogymodot?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 23:56
 1/2 anonim válasza:
A legtermészetesebb, ha az anyatejjel kenegeted folyamatosan. Az a legjobb, én a babának a karmolásokra és az orrába is szoktam, ha picit náthás. A sebeket nagyon jól gyógyítja. De ha már nagyon gyulladt és sebes a melled,jó rá egy krém, nekem a patikában keverték ki,de sajnos, nem tudom, mi a neve, nincs is ráírva, de rákérdezhetek, ha érdekel. Nekem nagyon jó volt, csak párszor kentem be vele és már használt. Van a Gramastan kenőcs is, azt még a kórházban ajánlották, de nekem, őszintén bevallom, nem használt.
2009. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem viszont a Garmastan hozott rendbe. Akiknek ajánlottam, az egyiknek jó volt, a másiknak nem. A háziorvos is tud jó krémet kevertetni, vagy kérdezd meg a gyógyszerészt. De persze legelőször az anyatejjel próbálkozz, és esetleg bimbóvédővel.
2009. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!