Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Körömgomba kezelésére minden...

Körömgomba kezelésére minden vény nélküli szer olyan drága? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most jöttem a gyógyszertárból. Vény nélküli szerek 2-4ezer Ft. Olcsóbb nincs??
2010. nov. 3. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Csalanteat igyal naponta, mivel ez a noveny vertisztito es verkepzo. napi 4 cseszevel fogyassz ebbol, s igy elfog mulni.

Ezt sokkal olcsobban tudod beszerezni es gyogyito hatasa is van.

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell költened, csak le kell szokni a cukros ételekről, és minden egyszerű szénhidrátról, ilyenek a fehér lisztből készült pékségi termékek, fehér rizs, ezek ugyanis táplálják a gombáidat, és nem hogy elmulna, egyre csunyább lehet, és terjedhet is akár a bőrödre is. Igen makacs tud lenni, ha továbbra is ilyeneket eszel. A fehér kenyér, kifli zsömle helyett vegyél kicsit drágább, de kevesebb (igy ugyanott vagy anyagilag)teljeskiőrlésü péksüteményt, nehéz a helyzeted, mert az a tapasztalatom hogy még a maszek pékségek alkalmazottai sincsenek tisztában teljesen a választékkal, és az összetevőkkel,ezek nem egyszerü szénhidrátokat tartalmaznak, hanem több tápanyagot, rostot, amit viszont a gomba ellensége szeret, azaz a probiotikumok, akik a jó oldalon harcolnak,akkor ha még nem haltak ki belőled teljesen. Sajnos ki kell hogy ábránditsalak, biztos hogy kihaltak, mert gombás a körmöd. Ezért, az elején hazudtam, mégis venned kell egy probiotikumot, ami szintén kb. 4000 Ft-ba kerül( a jó minőségü)amivel visszatelepitheted a hasznos bacikat a bélrendszeredbe, hogy később már ne kelljen neked a gombákkal harcolni, ez az ő feladatuk. Cak táplálkozz továbbra is megfelelően. Sok zöldség, a rostok miatt, és semmi cukor:olvasd el a Cukorblues c. könyvet!
2010. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van körömgombám, már évek óta kínlódom vele.

Két házi szert is ajánlottak.

Fokhagyma és víz keveréke, ecet és víz keveréke.

Itt, ezen az oldalon találtam, olvasgasd, hátha találsz ötletet.

Én kipróbálom az ecetet. Ártani biztos nem árt.

[link]


Elgondolkodtam az előző válaszoló írásán, utána kerestem a probiotikus készítményeknek.

Lehet benne igazság, mert nekem akkor alakult ki a körömgombám, amikor emésztési problémáim voltak és műtétre került a sor.

Néha szoktam élőflórás készítményeket fogyasztani, de nem vettem eddig komolyan.

Köszönöm az előző válaszolónak a hasznos tanácsot.

A probiotikus készítmények biztos hasznosak lesznek.

[link]

2012. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló,köszönöm az ötleteket,szerintem az ecetes házi praktikát én is kipróbálom! :)
2012. jan. 15. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok. Sok sikert hozzá!
2012. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!