Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok Pesten urológust...

Ajánlanátok Pesten urológust ajánlani? Nem magán orvos kellene mert az nekem most elég drága lenne. és urológiára ugye nem kell beutaló? és ott enyhe fitymaszűkületet meg is csinálják vagy ad beutalót a kórházba és ott csinálják meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló.

A fitymaszűkületi műtétet ambulánsan csinálják, de hogy a rendelőben meg tudja-e oldani, vagy továbbutal, azt nem tudom.

Konkrét orvost ajánlani sajnos nem tudok, de a helyileg illetékes SZTK-n kívül úgysem fogadnak TB alapon.

2011. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor bárhova nem is mehetek? mert én pesten akarom megcsináltatni de nem pesti vagyok.
2011. szept. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!