Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Azt szeretném megkédezni, még...

Xd-zsuzsanna kérdése:

Azt szeretném megkédezni, még ezt soha senkitől nem kérdeztem meg:mivel csámpás vagyok, hogy lehet vissza csinálni hogy rendes járásom legyen? Létszíves aki tud gyógymodokat az írjon minnél előbb!

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyekezz nem csámpásan járni!!A Teremtő megtréfált bennünket-ez van.Az nem LÉTSZIVES hanem Legyetek szivesek!
2010. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Zsuzsi! Keress fel egy orthopédust. Nem lehetetlen hogy fogsz kapni talpbetétet, ami korrigálja a lábad úgynevezett csámpáságát. Vagy javasolni fog úszást, gyógytornát. Remélem jó dolgokat írtam.
2010. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógytornász.

De addig is: lábujjhegyen és sarkon járás, külső élen, belső élen járás, lábfejkörzés mindkét irányban. Próbálj meg ceruzát felvenni a lábujjaiddal, stb. Vádlierősítés: állj lépcsőre úgy, hogy a sarkaid lelógjanak a lépcsőről (kapaszkodj), figyelj arra, hogy párhuzamosak legyenek a lábfejeid, majd emelgesd a sarkadat, le-föl, sokszor. A futás is segít. A cipő legyen jófajta.

2010. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!