Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen házi gyógymódokat...

Milyen házi gyógymódokat ismertek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, ki milyen házi gyógymódokat ismer. A gyógyszerek iszonyat drágák, és ilyen bizonytalan időjárásban mindig beköszön valamilyen betegség... aki tud, elkészítési módot s írjon kérem :)

Én csak a magam bajára ismerek egyet - cukrozott hagymalé köhögésre - de szeretnék ebben a témakörben tájékozottabb lenni. Ha nem muszáj, gyógyszerért se kelljen fizetni, a természetesebb megoldás mindig jobb (pl. nekem gyógyszer nem mulasztotta el a köhögést, csak a hagyma xD).

Előre is köszönöm mindenkinek^_^


2011. márc. 3. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

irj egy mailcimet,pont a napokban bukkantam egy könyvre ami nagyon sok betegségre ir házi gyógymódot

(persze súlyos esetekre korház kell)

estig nem vagyok,de este szivesen elküldöm pdfben:)

2011. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, elküldöm pm-ben a mailomat :)
2011. márc. 3. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm minden nap 1 ek. mézet diktált bele a gyermekébe, soha nem kapott influenzát! A méz erősíti az immunrendszert.

A "Csipkebogyótea hibiszkusszal" (ritkán kapható abc-ben) valódi csipkebogyóból készül = tele van C vitaminnal.

Fokhagyma nyersen, ill. a pálinka állítólag csökkenti a vérnyomást, a vörös bor emeli.

2011. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy pici pohárka pálinka jó a gyomorra,ezt tapasztaltam,ugyanígy a Jägermeister,bár az a lelki panaszokat is enyhíti a harmadik pohár után... :D

Egyébként ami nekem eddig százezerszázalékosan bevált és meleg szívvel ajánlom:

Kamillatea - gyomorra, torokra, megnyugtatásként

Citromfű (ez nálam az abszolút favorit) - gyomor, alvászavar,idegesség

Fokhagyma - immunerősítő

Tyúkhúsleves - mindenre jó. :D

2011. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. márc. 5. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!