Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A C vitamintól fájhat a fejem?

A C vitamintól fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
2 naponta 1 tabletta 1000mg C vitamint veszek este és másnap vagy már éjszaka fáj a fejem.A vitamintól van?
2010. dec. 10. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, deha következetesen utána fáj mindíg, akkor lehet egyedi reakció vagy nocebo hatás.
2010. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Esetleg próbálj ki egy másik fajta vitamint.

De szerintem nem attól fáj.

2010. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ne vedd be 4 napig!

ha 4 napig nem lesz utána így fejfájásod akkor a vitamin is okozhatja

az i slehet hogy atúl sok c vitamin mellett valami más is túlcsordul benned


nekem volt hogy béres szemerő tablettától hasmenésem lett, nem az elejétúl kezdve, hanem már több hét használat után...


ha úgy érzed ez okozza akkor mellőzd a c vitaint egy időre, vagy pótold pl: zöldség-gyümölcsökkel

2010. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mennyi C-vitamint szedsz ?
2010. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1000mg de csak 2 naponta
2010. dec. 10. 11:17
 6/8 anonim válasza:

szerintem nem fájhat tőle a fejed.


elvileg nem "csordulhat túl" a C vitamin, mert a felesleget kipisiled.

a mai zöldség-gyümölcsökkel nem lehet pótolni, mert egyre kevesebb C vitamin található bennük, és nem tudsz eleget megenni, ahhoz, h pótold, főleg nem télen, nyáron már inkább.


Az jó dolog, hogy szedsz C vitamint így télen, én minden nap veszek be 1000g-t, de inkább csak télen. Amikor beteg vagyok, akkor 2000g-t is beveszek egy nap.


De én is azt javaslom, h tegyél próbát, h ha nem veszed be, akkor is fájna e, vagy gondold el,h kapcsolódik e ehhez más tevékenység is, s lehet, h amiatt fáj.

2010. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 escrogar ***** válasza:
tudom, hogy egy hónapos a téma, de leírom: C-vitaminból nem lehet túl sokat bevenni, nincs felső toleranciaszintje.
2011. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úristen :D:D:D én naponta szedek be 2*1400mg -ot :D:D főleg hogy 1000mili nem 2nap alatt osztódik el hanem pár órán belül felszívódik és enniy :D tutira nem attól fáj...
2011. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!