Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől fájhat a nyakam?

Mitől fájhat a nyakam?

Figyelt kérdés

tegnap fürdés elött nem éreztem semmit majd fürdés közben kicsit elkezdett fájni és utána ahogy bementem a szobába már annyira fájt h nem bírtam balra fordítani.

mitől lehet ez mit tudok neki csinálni h elmúljon?


2011. aug. 9. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem terhelted meg tegnap-tegnapelőtt valamivel? Gondold végig, mit csináltál. Ha valamilyen mechanikai terhelés következménye (ami egy ilyen gyorsan kialakuló fájdalomnál eléggé esélyes), akkor ki lehet masszírozni (írhatsz magánban, tudok segíteni). Akár fürdés közben is megránthattad. Ha semmilyen okát nem tudod, és nem érzed, hogy izomfájdalom, akkor lehet másféle oka is, ami esetleg kivizsgálást igényel (de egy nyakfájással nem szokás rögtön orvoshoz rohanni). Még az is lehet, hogy elmúlik magától.
2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem terheltem meg semmivel lehet hogy megrándult vmikor, az izom fáj remélem elmúlik magától orvoshoz nem szeretnék menni

köszi a választ

2011. aug. 9. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!